Galaxy Note 7 ön siparişte beklentileri aştı!

Galaxy Note 7'nin Avrupa'daki ön siparişleri, Samsung'a beklediğini sundu mu? Cevap, haberimizde...

  • Cenk Atlı
Galaxy Note 7 ön siparişte beklentileri aştı!

Teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemisi phablet modeli Galaxy Note 7'nin Avrupa'daki ön sipariş stoklarına bir sınırlama getirdiğini duyurdu. Firma söz konusu modeline yönelik talebin beklentilerin çok üzerinde olduğunu açıkladı.

Güney Koreli dev 5.7 inç'lik telefonun ön siparişlerinin alınmaya başlamasının ardından, cihazın 2 Eylül olan Avrupa'daki piyasaya çıkış tarihini de göz önünde bulunduruyor. Zira bu tarihten itibaren firma; raflara yerleştirmek için yeterince Galaxy Note 7'nin geriye kalacağından emin olmak istiyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Samsung yetkilisi Conor Price, söz konusu pazar tepkisinin özellikle GSM operatörleri ve perakende partnerlerinden gelen geri dönüşlerle de birlikte son derece olumlu olduğunu söyledi ve şöyle devam etti: "Bu tablo Note 7'nin bölgeye yönelik ilk satış öngörülerimizin de ötesine geçen bir grafiğe sahip olacağını gösteriyor. Bu beklenmedik talep dolayısıyla ön siparişe çıkarılacak ünite sayısı da sınırlandırılacak."

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Özellikle Son Dönem Ucube Iphone 7'yi Görünce,Samsung Hakkıdır Note 7 Ucar..

Note 7 gibi bir saheserin yaninda i phone 7 uvey cocuk gibi kalacak.

@17 Ağustos 2016 18:37 sen kendini kandirmaya devam et cocuk

Iphoneyi bir gun telefon yerine koymadim iphone telefon kullanmayi bilmeyenlerin hava olsun diye masa ustune koydugu arama yapip cevaplayabildigi kisilerin kullandigi bir cihaz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play