Galaxy Note 7 videoda göründü!

Farklı fotoğraflarını ve çizimlerini gördüğümüz Samsung Galaxy Note 7, sonunda çalışır halde, videoda görüntülendi!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Galaxy Note 7 ilk kez videoda göründü! Farklı fotoğraflarını ve çizimlerini gördüğümüz Samsung Galaxy Note 7, sonunda çalışır halde, videoda görüntülendi!

Siyah Galaxy Note 7'den mavi Note 7'ye, Samsung'un bir sonraki amiral gemisinin farklı çizimlerini ve fotoğraflarını sızıntılar sayesinde gördük. Şimdi ise karşımızda Galaxy Note 7'nin çalışır halde göründüğü ilk video var.

Videoda Note 7'nin ekranının iki yanının da kavisli olduğu bir kez daha görünüyor. Bu sayede eşsiz bir görünüm kazanan telefonun görüntüleri, Olixar'ın Curved Glass ekran koruyucusunu test ederken kaydedilmiş.

Samsung, Galaxy Note 7'yi 2 Ağustos'ta tanıtmaya hazırlanıyor. Eğer beklentiler gerçekleşirse telefon, tanıtımın hemen ardından satışa sunulabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Note serilerinde her zaman çift haneli olanları tercih edin! Note2, Note4 her zaman bir öncekinden çok daha başarılı olmuştur. Cihazları iyi kullananlar iyi bilir bunu. Note1 den bu yana hepsini kullandım. Bu kez Note8'i bekliyorum. Note7.'de deneysel özellikler kullanmış yine Samsung.

kardeşim madem öyle note 6 olacaktı sadece adı değişti yani nesil olarak zaten senin istediğin 6. nedil note cihazı olacak. bunu al.

Sen de yorum yaz