"Galaxy Note 7'nin düz sürümü olmayacak!"

Galaxy Note 7'nin "düz ekranlı" sürümünün dedikoduların aksine gerçek olmayacağı söyleniyor!

  • Zeynel A. Öztürk
"Galaxy Note 7'nin düz sürümü olmayacak!"

Galaxy Note 7'nin yalnızca kavisli "Edge" sürümü mü olacak, yoksa düz ekranlı bir Note 7 de gelecek mi? Samsung'un beklenen büyük ekranlı telefonunun düz ekranlı bir sürümünün de geleceği henüz iddia edilmişti, ancak Samsung fan sitesi Sammobile'a göre medya, işleri karıştırdı ve olup bitenleri yanlış yorumladı.

Sammobile'a göre Samsung'un düz ekranlı bir Galaxy Note 7 tanıtacağına dair Kore'den gelen herhangi bir bilgi bulunmuyor. Dahası Kore'den gelen yeni bir bilgi, "Samsung'un Note'un düz bir sürümünü piyasaya sürmeyi düşünmediğini" söylüyor. Samsung'un şu sıralar pazar payını artırmaktan ziyade, karlılığa önem verdiği söyleniyor. Firmanın düz bir Note üretmeyecek olmasının bu stratejinin bir yansıması olduğu düşünülüyor.

Note'un düz sürümünün olmayacağından emin görünen siteye göre yeni Note'un üretimine Temmuz ayında başlanacak ve telefon, 2 Ağustos 2016'da New York'ta tanıtılacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Yazik olacak. :(

çok da şeyetmemek lazım.

DÜZ EKRANLA GELMEZSE ALINMAZ

note 7 almaya gerek kalmadı. Gerçekten yazık ettiler note serisine. Edge çok gereksiz bir gösteriş. Telefon yere düştüğünde de ekranı dayanmıyor.

EDGE KULLANMAYA VELEDLER DÜZ EKRAN DEMİŞ ZAA SİZ IPHONE SE İLE YOLA DEWAM

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play