Galaxy Note 7'yi dondurup 30 metreden attılar!

Samsung'un yeni büyük ekranlı telefonuna yapılan işkence testleri, bu testle yeni bir seviyeye ulaştı!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Galaxy Note 7'yi dondurup 30 metreden attılar! Samsung'un yeni büyük ekranlı telefonuyla işkence testleri, bu testle yeni bir seviyeye ulaştı!

Pahalı telefonların yere atıldığı veya çeşitli eziyetlere maruz bırakıldığı testler, interneti eğlendirmeye devam ediyor. Hatta kendini sadece bu işe adamış YouTube kanalları bulmanız mümkün.

GizmoSlip'in Cumartesi yayınladığı yeni video, yeni Galaxy Note 7'ye uygulanan kaba kuvveti bir adım öteye taşıyor. Videoda Note 7 bir buz bloğu içinde donduruluyor ve 30,5 metre yükseklikten betona bırakılıyor. Buzu yere bırakma anı tabi ki yavaşlatılmış biçimde gösteriliyor.

Dondurulma sürecinden başarıyla geçen Note 7'nin su geçirmezlik konusunda sözünün arkasında durduğu anlaşılıyor. Telefona düşmenin sonrasında fiziksel herhangi bir hasar gelmiyor. Açılıp açılmadığını ise videonun sonunda görebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

İşte beklediğim test artık rahatlıkla alabilirim :D

Gerçekten harika bir telefonmuş çok etkilendim hâlâ çalışıyor inanmıyorum. S6 kullanıyorum keşke bekleseydim. Alacağim telefon kesinlikle note 7 olacak.

Güzel bir şovdu! Çok eğlendim. Birinci kattan, balkondan, yani yaklaşık 4 veya 5 mt'den o telefonu beton zemine bırakabilir misin? Ama bu sefer buz yok!:) Telefonu istediğin pozisyonda aşağıya bırakabilirsin. İster yatay, ister dikine! İkisi de kabulümdür. Testi geçerse, gerçekten de düşmelere karşı sağlam olduğunu onaylayacağım...

yaşıyor yaşıyor :D galaxy note 7 yaşıyor :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play