Galaxy Note 8 Kılıfı, Note 9'a Uyar mı?

Note 8 ile Note 9'un tasarımı birbirine çok benziyor; peki Note 8'e özel yapılmış ekran filmi Note 9'da kullanılabiliyor mu?

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy Note 8 Kılıfı, Note 9'a Uyar mı?

Galaxy Note 8 için aldığınız bir ekran koruyucu filmi, Galaxy Note 9'a da uyar mı? Eski koruyucuyu bizce hemen atmayın.

Galaxy Note 9, Note 8 kullananlar için oldukça tanıdık bir telefon. Yeni bir tasarım belki daha heyecan verici olabilirdi ancak iki telefon arasındaki benzerlik, Note 8'den Note 9'a geçerken işinize yarayabilir. Galaxy Note 8 için ekran koruyucu aldıysanız, kutunun içinden birden fazla koruyucu çıkmış olabilir. Galaxy Note 9 için tasarlanmış bir koruyucu daha iyi olsa da, Note 8'e özel ekran filmleri de Note 9'unuza uyacaktır.

Galaxy Note 9'un ekranı, Note 8'e göre biraz daha büyük. Bu yüzden Note 8 ekran koruyucusu Note 9'a tam anlamıyla uymasa da, ekranın büyük bölümünü kaplayacak ve telefonu çıplak kullanmaya göre çok daha yüksek güvenlik sağlayacaktır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Kısaca Vestel, sen her modeline 10$ daha masraf et, telefonları kusursuz hale getir ve satış fiyatına 10$'ı 20$ olarak yansıt! Biz müşteriler olarak 720TL'ye alacağımız telefonu 850TL'ye almaya razıyız ama dediğim gibi tüm segmentler harika olmalıdır...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost