Galaxy Note 8'den Beklenen Rekor Gelecek mi?

Samsung, Galaxy Note 8 ile, Galaxy Note 5'in büyük rekorunu kırmak için kolları sıvadı!

  • Ali Ruhi Öztürk
Galaxy Note 8'den rekor gelecek mi?

Galaxy Note 8, Samsung'un yaklaşık iki yıldan sonra piyasaya süreceği ilk Note serisi telefon. Aslında her şey yolunda gitseydi, aradaki yıl farkı birden fazla olmayacaktı, ancak Galaxy Note 7'nin kaderini hepimiz biliyoruz. Note 8'e olan ilgi başlangıç için oldukça iyi görünüyor, yani Note serisi için beyaz bir sayfa açılacak diyebiliriz.

Samsung, olabildiğince fazla Note 8 sevk etmek istiyor. Samsung'un mobil şefi Dj Koh, şirketin satış planları ile ilgili bir röportajda, markanın 11 milyondan fazla Galaxy Note 8 satmayı hedeflediğini söyledi.

Galaxy Note 5'in 11 milyon sattığını hatırlatan Koh, Note 8'in bu rekoru kırabileceğine inandığını ve ümitli olduğunu açıkladı.

Bir çok Note 4 sahibi yeni modele geçmek istemese de, Note 5 oldukça iyi sattı denilebilir. Galaxy Note 5, Samsung Note 7'den önceki en son Note telefondu.

Şirket ilerleyen aylarda sevkiyatlarda farklı ayarlamalar deneyebilir. Çünkü marka Galaxy S8 üniteleri de satmaya devam ediyor ve 48 milyon adet sevk etmeyi planlıyor.

Samsung, Galaxy Note 8 için 24 Ağustos'ta ön sipariş kabul eteye başlamıştı. Telefon 15 Eylül'de piyasaya sürülecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Samsung note 7 patlaması sonucu kullanıcıları memnun edecek bi haberi vardi... Hatasını telafi edeceğini söylüyordu. Hani nasıl telafi patlama riski olan bir telefonu 5bin liraya mi satıyor

İyi hoşta bir note 5 kullanıcısı olarak canımı sıkan bir husus ülkemizde note 8 5000 tl den satışa cıkacak Note 5 e 2500 tl para ödedik kavga gürültüyle zorla 7.0 aldık ve 8.0 gelmeyecek şimdi agari ücretin 1404 tl olduğu ve birçok çalışanın maaşının 2000 tl altı olduğu ülkemizde note 8 maaşımın 3 katına yakınken sadece 2 ana güncelleme alacak cihaza 5000 tl yi her nekadar cihaza aşık olsamda vermem kardeşim samsung önce piyasaya sürdüğü malların arkasında dursun sonra fiyatını yükseltsin

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost