Galaxy S10 Plus'tan Yeni Görüntüler Sızdı

Samsung'un sonraki üst düzey telefonlarından Galaxy S10 Plus, çirkin bir "çentikle" birlikte ilk kez kendini gösterdi.

Galaxy S10 Plus'tan Çizimler Sızdı

Yeni sızıntılar sayesinde Galaxy S10 Plus'ı ilk kez görüyor olabiliriz. Güvenilir sızıntı hesabı @OnLeaks tarafından paylaşılan çizimler, Galaxy S9 Plus'tan farklı bir tasarım sergiliyor.

Telefonun üst ve alt tarafındaki çerçeveler daha ince görünüyor, yani çereçeve tamamen yok olmamış. Buna rağmen ekranda ön kamera için bir yuva açılmış. Ön kamera sayısı iki olacağından bu yuva, dairesel küçük bir delik değil. Aksine, dikdörtgen şekilli, neredeyse küçük bir çentik boyutunda bir yuvayla karşı karşıyayız.

Cihazın arka yüzü, üç lensli kamera dışında sade bir görünüme sahip. Diğer detaylar arasında 3,5mm kulaklık girişi, USB-C portu, alt tarafta hoparlör, S9 serisine kıyasla daha açılı bir tasarım var. Kaynak, Galaxy S10 Plus'ın 6,4 inç'lik bir AMOLED ekranla geleceğini de söylüyor.

Bunun yanında kaynak, telefonun ekran-içi parmak izi tarayıcısıyla geleceğini iddia ediyor. İris tarayıcısı ise yeni yüz tanıma özelliği uğruna kaldırılmış.

Dedikodulara, özellikle ilk sızıntılar olduğundan bu dedikoduya şüpheyle yaklaşmakta fayda var. Ancak bu tasarım gerçekten Galaxy S10 Plus'a aitse, bizce telefonun tasarım şampiyonu olması biraz zor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost