Galaxy S10'un Özellikleri Ortaya Çıkıyor

Şubat'ta tanıtılacağına inanılan Galaxy S10'un modellerinden biri hakkında teknik detaylar, ortaya çıkmaya başladı!

Galaxy S10'un Özellikleri Ortaya Çıkıyor

Galaxy S10'un üç farklı model olarak karşımıza çıkacağı söyleniyor. Bu modellerin en aşağıda olanla ilgili yeni bilgiler var.

Sızıntılarıyla tanınan konsept sanatçısı Ben Geskin, Galaxy S10'un giriş modelinin yan tarafında bir parmak izi tarayıcısıyla, Snapdragon 845 veya Exynos 8150 işlemciyle ve düz Infinity-O ekranla geleceğini söyledi. Samsung'un geçen günlerde tanıttığı ekranlardan biri olan Infinity-O, ekranın sol kenarına doğru dairesel bir yuvaya sahip. Çentiğe benzeyen bu bölümün alıştığımız çentikten farkı, ekranın üst tarafından uzamaması ve kendi başına, ortada durması.

Geskin'e göre bu bütçe dostu modelin de üç yapılandırması olacak. Bunlar 4GB RAM - 64GB depolama, 6GB RAM - 64GB depolama ve 6GB RAM - 128GB depolama seçeneklerinden oluşacak. Fiyatı 650 - 750 dolar aralığında olacağı söylenen cihaz, Galaxy S9'un 720 dolarlık çıkış fiyatıyla aynı seviyede fiyata sahip. Bununla birlikte fiyatlandırma, farklı bölgelerde Galaxy S9'dan çok daha uygun olabilir.

Galaxy S10, The Korea Herald'a konuşan kaynaklara göre Şubat'ta, muhtemelen MWC 2019'da tanıtılacak. Cihazın ne zaman satışa sunulacağı henüz bilinmiyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost