Galaxy S24 FE'yi bekleyenlere iki kötü haber birden

Geliştirilme aşamasında olan Galaxy S24 FE hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Ama son sızıntı, bir değil iki kötü haberi beraberinde getiriyor.

Galaxy S24 FE'yi bekleyenlere iki kötü haber birden

Samsung Galaxy S24 FE hakkında ortaya çıkan yeni bir sızıntı, iki kötü haberle birlikte geliyor. GalaxyClub'ın iddia ettiğine göre, Samsung Galaxy S24 FE 1.0μm pikselli 50MP ISOCELL GN3 kamera sensörüne sahip olacak. Yani telefonda, Samsung Galaxy S23 FE'de yer alan sensörün aynısı bulunacak.

Aslında bu sızıntı pek de şaşırtıcı değil. Zira çoğu kullanıcı, telefonun bu sensör ile geleceğini tahmin ediyordu, ancak Samsung'un bir süredir kullandığı bir sensör olduğu için yine de biraz hayal kırıklığı yaratıyor.

Sızıntıda yer alan diğer kötü haber ise Samsung Galaxy S24 FE'nin çıkış tarihiyle ilgili. GalaxyClub, telefonun geliştirilme aşamasında olduğunu ve 2024'ün sonlarına ya da 2025'in başlarına kadar piyasaya sürülmeyeceğini iddia ediyor.

Ancak daha önceki bir sızıntı, telefonun Ağustos ayına kadar piyasaya sürülebileceğini iddia ediyordu. Dolayısıyla ortada hala henüz net bir tarih yok. Ancak diğer bazı kaynaklara göre de Galaxy S24 FE'nin çıkışı uzun bir zaman alacak.

Yine de hayal kırıklığı yaratması muhtemel kameraya rağmen, telefonun diğer özellikleri telefonu beklemeye değer kılabilir. Daha öncesinde Samsung Galaxy S24 FE'nin Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti, 12GB RAM ve 4,500mAh bataryayla geleceği iddia edilmişti. Bunlar Samsung Galaxy S24 ile benzer özellikler olduğundan telefon için beklentiler hala yüksek kalıyor.