Galaxy S5 Google Play Edition sızdı!

Galaxy S5'in TouchWiz'i sevmeyenlere özel, saf Android'li sürümü, bu sızıntıyla kesinleşti gibi...

Galaxy S5'in Google Play Edition modeli sızdı!

Galaxy S5'in saf Android'li, TouchWiz'siz sürümü, yeni sızıntılar sayesinde kesinleşti gibi.

Evleaks'in yayınladığı "basın görsellerinde" Samsung Galaxy S5'in TouchWiz arayüzünden yoksun, Android'in stok sürümüyle çalışan Google Play Edition modeli görünüyor. Görüntülerden bir tanesinde ekran düğmelerinin görünürken, diğerinde görünmemesi ise ilgi çeken detaylardan.

Popüler telefonların "Google Play Edition" sürümleri, üreticilerin eklediği ek arayüz ve uygulamaları istemeyen kullanıcılara sade bir Android deneyimi sunuyor. Bu modellerin kullanıcılar ve geliştiriciler arasında yaygın olmasının bir başka nedeni, güncellemeleri OEM ve taşıyıcı ayarlamalarına gerek kalmadan, direkt olarak almaları.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

güncellemeleri direk alabileceğini düşünüyor musunuz gerçekten donanımı kim destekleyecek peki??

Samsung kullanıcısıyım , TouchWiz arayüzüne çok alıştım , başka bir çok arayüz denedim sonunda touchwiz e geri döndüm. çünkü touchwiz bir çok ince ayar imkanı vererek makinanın tüm olanaklarını kullanma fırsatı veriyor. sony xperia ı irdeledim , resmen ilkel geldi , nexusu konuşmaya bile değmez.

Android piyasasında en sevmediğim ve en çok kasma olan arayüz samsungun touchwiz arayüzü. Satabiliteyi sağlamak için 3 ayda bir güncelleme yayınlıyorlar. Diğer firmaları biraz örnek alır insan be...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir