Galaxy S8 Noktalarını 3 Milyon Kişi Ziyaret Etti!

Galaxy S8, Samsung'un büyük tanıtım çabalarının meyvelerini vermeye devam ediyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S8 Noktalarını 3 Milyon Kişi Ziyaret Etti!

Samsung'un Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ı tanıtmak için harcadığı büyük çaba, karşılığını veriyor gibi görünüyor. İsteyenlerin Galaxy S8'i kolayca deneyebilmeleri için geçen ay Güney Kore'de "deneyim noktaları" kuran firma, şimdiye kadar 3 milyon kişinin bu noktaları ziyaret ettiğini açıkladı.

Firma geçen hafta yaptığı bir açıklamada Galaxy S8'in çıktığı günden bu yana Güney Kore'de bir milyondan fazla satış yaptığını da duyurmuştu. Nisan başında bir milyondan fazla ön sipariş toplayan yeni amiral gemisi, Samsung için yeni bir rekor kırmıştı. Güney Kore'de bir milyon satışa Galaxy S6 ve Galaxy S7'den çok daha çabuk ulaşan Galaxy S8, Samsung'un açıklamasına göre dünya çapında şimdiye kadar 5 milyon birim sattı.

Galaxy S8'in yüksek seyreden satışlarının Samsung'un üçüncü çeyrek rakamlarında hissedilir bir olumlu etki oluşturması bekleniyor. Bu arada Samsung, Galaxy S8'i yeni pazarlara açmaya da devam ediyor. Yeni telefonlar, son olarak geçen hafta Çin'de satışa sunuldu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

güney korede kaç kişi var ki zaten lmvfdlv :)

bence galaxy s8 ve plus alınmaz alıncaksa note 8 alınır çünkü s8 ve plusta s7 note taki malzemeler kullanıldı ama note 8 de tamamen yeni malzemeler kameralar v.s kullanılıcak.

Sen de yorum yaz