Gençlerin Yeni Mobil Oyun Trendi: Love Dance

Özel grafikleri, birbirinden çeşitli dans koreografileri ve yüzlerce farklı şarkı seçeneğini sunan Love Dance, herkesi dansa davet ediyor.

Gençlerin yeni mobil oyun trendi: Love Dance

Bir mobil oyundan çok daha ötesi olan Love Dance, sadece müzik ve dans içeriği ile değil, aynı zamanda arkadaşlık, sohbet uygulamaları ve kişiselleştirilebilir moda ikonu karakterleriyle diğer mobil dans oyunlarından farklılaşıyor. Müzik dinlerken, dans edebileceğiniz Love Dance'ta arkadaşlıklar kurarken, kendinizi farklı kıyafetlerle, tarzınızla, evcil hayvanınızla ifade edebilirsiniz. Tüm dünyada Mobil MMO Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olan Love Dance, yüksek çözünürlüğe sahip grafikleri, gelişmiş ara yüzü ve renkli bir dünyaya sahip dans ve müzik içeriği ile hem dans etmeyi seven hem de arkadaşlıklar kurmak isteyen birçok online oyun severi, fantastik dünyasına bekliyor.

Dans ettikçe birbirinden değerli hediyeleri toplayın

Love Dance, birbirinden keyifli ve eğlenceli oyun içeriğiyle her yaştan oyuncuya hitap ediyor. Evcil hayvan sistemi, şık ve modayı takip eden kıyafetleri, ruh ikizi sistemi, yüzlerce şarkı, yüzlerce farklı dans koreografisi, eş sistemi ve görevler, aile sistemi ve daha fazlası Love Dance'te. Sürekli güncellenen içeriğiyle, sıkılmadan, Türkiye'nin her yerinden oyuncular, birlikte dansın ve müziğin keyfine varacak, dans ekipleri kuracak ve sıralamaya girenler birbirinden değerli hediyeler kazanacak!

Love Dance, yeni nesil 3D grafikleri ve eğlenceli dans figürleriyle oyunculara keyifli ve eğlenceli bir dünya sunuyor. Google Playstore ve Apple Store'dan Android ve iOS için indirebilir, aşağıdaki sosyal medya hesaplarından Love Dance Türkiye'yi takip edebilirsiniz.

Love Dance Türkiye ile müzik ve dans dolu bir dünya sizleri bekliyor!

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play