Gökyüzündeki bu siyah halka merak uyandırdı

Mars'taki beyaz nokta bir yanılma olabilir, ama dünyada çekilen bu kare kafaları daha çok karıştırdı

  • Cem Şancı
UFO'lar portal mı açtı?

İngiltere'de 16 yaşında küçük bir gökyüzüne baktığında karşılaştığı siyah bulut çemberini videoya kaydederek merak uyandırdı. Siyah bulut çemberi, 3 dakika kadar havada kaldıktan sonra dağılarak kayboldu. Uzmanlar bu bulutun ne olduğunu tespit edemediler.

Ancak bulutun yerdeki özel bir buhar makinesinden, çevresine şaka yapmak isteyen birileri tarafından yaratıldığını düşünüyorlar. Zira benzer siyah bulut çemberleri, daha önce de birkaç kez başka yerlerde görülmüştü. Dolayısıyla, bu çemberlerin, aynı ekin çemberleri gibi, çevrede ilgi oluşturmak isteyen "şakacılar" tarafından yapıldığı düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Boyutsal bir kapı bu, geçen bizim bahçede de oluştu. Merak işte, nereye açılıyor diye gidip bir bakayım dedim. Trenzalore'a çıkıyormuş. Trenzalore halkı çok misafirperver tıpkı bizim gibi. Neyse ziyaretin kısası makbul deyip geri döndüm. İnsanın evi gibisi yok.

@19 Nis 2014 21:25 iyidi kardeşim :)

@19 Nis 2014 21:25 eksileyenler Trenzalore halkı :D

raxacoricofallapatorius gezegenine açılan bi tane de bizim çatıda çıkmıştı. raxa lılar o kadar misafir perver değil malesef...

zaten hep şakacılar oluyor. amerikada kendi ikiz kulelerini bomboladığında terörist şaka dediler ama yemeyiz bunu. dunyada bişeylerin döndüğü ve birçok şeyin gizlendiği bir gerçek tv eğlence vs ile milletin kafasını başka yönlere çekiyorlar.

babamın içtiği tütün o kadar sert ki anca onun dumanı olabilit bu, iyi halka yapmış

Çiğ köfte etkisi

Zubuzerettalıların işi !

Kedidir o kedi :))

işte bu hep paralel devletin maarifeti!

Sarman, Tekir ve Mestan.

07.07.2016 tarihinde Kuşadası semalarında görülmüştür.

Sen de yorum yaz