Google Allo, 5 milyona ulaştı!

Google'ın çiçeği burnunda sohbet uygulaması Allo, kısa zamanda bu kadar kullanıcıya ulaştı!

Google Allo, 5 milyona ulaştı!

Sohbet uygulamaları arasında kuşkusuz başı çeken uygulamalar Facebook Messenger ve Whatsapp. Ancak bunlar arasında daha çok sayıda uygulama mevcut ve aralarına yenileri katılamaya devam ediyor. Kısa bir süre önce Google da bu alana Google Allo uygulamasını sunmuştu hatırlarsanız.

Tanıtımının ardından kısa zamanda 1 milyon indirilme sayısına erişen Google Allo, şu an 5 milyona kadar ulaşmış durumda. Sahip olduğu özelliklerle halihazırda kullanılan mesajlaşma uygulamalarına farklılıklar da katan Google Allo, yoğun talebe bakılırsa önümüzdeki günlerde bu sayıyı da katlayacak gibi görünüyor.

Peki, Google Allo bizlere neler sunuyor ve getirdiği yenilikler neler? Hepsini bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Yakında Goggle, bu uygulamayı indirmeyeni, gmaile ve youtubeye de sokmaz. Unutmayın, google tüm interneti ele geçirmeye çalışan bir dev...

Uygulamayi su an burda gordum indirecegim hemen.

Google kendi sonunu hazirliyor bence artik sevmiyorum googleyi.her uygulamsinda bir cikar pesinde.

@29 Eylül 2016 23:21 ne saçma bir yorum. İnsanlar neden bu kadar emek, para, zaman harcıyor? İş, çalışma denilen durum neden var? Adam tabi ki para kazanmak için kendini düşünecek, hayır kurumu mu ?

Allo ve Duo'yu birleştirseler çok daha fazla kişi kullanırdı ama bir tane WhatsApp varken ben neden iki uygulama indireyim keriz miyim? Utanmasalar 3. uygulamayı çıkaracaklar o da sadece sesli arama için olacak. 30 farklı uygulama çıkararak olmaz bu Google. Bir tane çıkart ADAM GİBİ çıkart...

Güvenlik ve gizliliğin esas olmadığı bir uygulama sorun çıkarır.

Google gelecek vaad etmiyor. Bunu Mobil işletim sistemlerinde ki tutumlarından ve donanım alanında ki büyük saçmalamalarında da rahatça görebilirsiniz. Tamamen reklam odaklı ve çıkar amaçlı bir dijital ekosistemi dayatma peşinde. Aynısını Microsoft masaüstüne uyguladı bu gün geldiği noktada yeniliklerinin neredeyse tamamı fiyasko ve saçmalamadan ibaret olduğunu görebilirsiniz. Yeni ve daha dinamik kullanıcıyı seven ve onu boğmayan bir medya sistemi ile geleceğe bakabiliriz.

@30 Eylül 2016 15:04 sana katiliyorum kardesim.cok guzel googlenin durumunu anlatmissin

(Uzun yılların uzmanlanları)Sayın CHIP yetkilileri.Yardım lütfen;çare bulamadım. Tango ile cepten dışarda görüntülü tamam;evde"bulunduğunuz ağ koşulları nedeni ile"diyor görüntülü irtibat kurmuyor.(Ev interneti +wireless superonline,cep vodafon)messenger le görüntülü konuşurkende devamlı donuyor kapanıyor peformansı feci.Teknoloji uzmanları,superonline ve vodafondan da çare olmadılar.Görüntülü konuşmamda gerekiyor.(Torunlar Almanya'da)Bu google sistemi görüntülümü sadece ses mi .Tsvsiye edermisi

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir