Google bu video ile Apple Watch'a cevap verdi

Google, yayınladığı bu yeni video ile Apple Watch'a "imalı" bir cevap verdi!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Google'dan yeni Android Wear reklamı! Google, Apple'ın dünkü tanıtımından hemen önce Android Wear'ı öven yeni reklamını yayınladı!

Google, dünkü Apple Watch tanıtımından hemen önce yayınladığı bir videoyla Android Wear platformunu kullanan saatlerin çeşitliliğini vurguladı.

Videoda Apple'ın genç kullanıcı kitlesinin hedef alındığı hemen fark ediliyor. Arka planda Shamir'den "On the Regular" parçasının çaldığı video, Android Wear'la kare, yuvarlak veya istediğiniz herhangi bir şekli alabileceğiniz mesajını veriyor. Reklamın sonunda ise "Birlik olun; aynı olmayın" mesajı göze çarpıyor.

Bununla birlikte akıllı saatlerde unutulmaması gereken bir nokta var: Apple Watch, iOS'lu bir telefonla, Android Wear ise Android'li telefonlarla çalışıyor. Dolayısıyla halihazırda Android veya iOS kullanan bir kullanıcıyı akıllı saat için platform değişikliğine ikna etmek, çok kolay olmayabilir.

Google'ın yeni "Android: İstediğinizi takın" videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Ooovv iyi laf yapıştırmis

offf gereksiz apple saatini zaten apple kullanıcıları için çıkardı ben android kullandım 2 yıl bir daha asla öyle bir cihaz almam nede dandik saatlerini genç kesim alsın öğrenciler için eğlenceli ucuz cihazlar büyüdüklerinde apple alırlar :)

saka gib microsoft band her platforma uygun (ios android wp)

ne gerek var akıllı saatleree telefona girdi saat birde hergün şarj derdi var bir telefonu bir saati şarj etmekle uğuraşılmaz zaten telefonların şarjları günü zor çıkartırken

Pebble watch?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play