Google'dan Nexus P için 25 dolar müjdesi!

Yeni Nexus'tan gelen erteleme haberi, yanında bir de iyi haber getirdi...

  • Ercan Uğurlu
Google'dan Nexus P için 25 dolar müjdesi!

Google'ın yeni Android amiral gemileri Nexus 5X ve Nexus 6P kısa bir süre önce tanıtılmış ve tanıtımının hemen ardından da ön siparişe sunulmuştu. Ancak bu ceplerden LG tarafından üretilen Nexus 5X, geçtiğimiz hafta satışa sunulsa da, Huawei'nin ürettiği Nexus 6P'ye erteleme geldi. Evet, Nexus 6P satın almak isteyen kullanıcılar biraz daha bekleyecek. Fakat Google, bununla ilgili bir açıklama yaparak, sabırlı müşterilerine bir jestleri olacağından bahsetti.

Şu sıra Nexus 6P'nin sevkiyatıyla ilgili sıkıntı yaşayan Google, özellikle Nexus 6P'yi satın almak isteyen müşterilerine özel olarak şöyle bir açıklama yaptı: "Harika bir haberimiz var! Huawei 6P'yi sizlere sunmak için çok az daha zamana ihtiyacımız var. Fakat sabırlı müşterilerimize küçük bir jestimiz olacak. Bir nezaket olarak Nexus 6P'yi tercih edenlere, telefonu sevk ettiğimizde paralarının 25 dolarını da iade edeceğiz."

Bu açıklamaya göre Huawei 6P'yi satın almak isteyen sabırlı kullanıcılar 25 dolar daha karda olacak. Gecikme ise, gelen haberlere göre iki haftayı bulacak gibi görünüyor. Telefonun 14 Kasım tarihinde dağıtımına başlanması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Gelsin artık şu telefon da alalım

Harika Bir Kampanya Telefona Ve 2500 TL Al geri 100 TL Elde Var 100 TL :D

@01 Kasım 2015 15:47 bir telefona 2500 veripde zarardan saymayan enayi 100 tlyi kar sayıyor parayı çaydan mı topluyor ne ondan sonra carı açık

@01 Kasım 2015 21:24 Burada cari acik diye kafa utuleyecegine yerli telefon uret dogru duzgun de oni kullanalim. Vestel'in Cin'e urettirip uzerind kendi logosunu bastirdigi gibi bir cihazdan bahsetmiyorum.

tam bilmiyorum ama, bize ne bundan aracıların 25 doları o bize yansımaz

Eger ben bu olay benim basima gelmis olsayidi. Urunu iptal eder hemen bir iphone alirdim. Adamlar resmen dalga geciyorlar. Ayiptir google amca ayiptir. Sonra vay efendim herkes androidi birakip iosa geciyor diyorlar. Bi dusun bakalim neden acaba ???

Sen de yorum yaz