GTA VI (GTA 6) Geliyor! GTA VI'nın Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu!

Geçtiğimiz aylarda resmi olarak duyurulan GTA 6'nın çıkış tarihi belli oldu. Take-Two Interactive çıkış tarihini doğruladı!

GTA VI (GTA 6) Geliyor! GTA VI'nın Çıkış Tarihi Sonunda Açıklandı!

10 yıllık bir beklentinin ardından Rockstar Games geçtiğimiz Aralık ayında Grand Theft Auto 6'yı duyurmuştu. Bu duyurunun ardından gelen fragmanla beraber GTA fanları büyük bir sevinç yaşarken, diğer yandan GTA 6'yı üst seviye grafiklerle oynamak isteyen oyun severler GTA 6'yı çalıştıracak sistem hazırlığına girişmeye de başladılar. Gelen son bilgilere göre ise, oyunu çok beklemeyecekler...

GTA VI (GTA 6) ne zaman çıkacak?

Daha önce GTA 6 çıkış tarihi olarak 2025 yılı işaret edilirken, daha sonra gelen bilgiler oyunun 2026 yılına kalabileceğinden bahsediyordu. Ancak görünüşe göre korkulan olmayacak. Zira oyunun sahibi açıklamada bulundu.

Take-Two Interactive, GTA 6'nın çıkış tarihinin 2025 sonbaharı olduğunu doğruladı

Rockstar Games'in sahibi Take-Two Interactive, uzun zamandır beklenen yeni GTA devam oyununun çıkmasına 1 yıldan fazla zaman olduğunu ancak 2026'ya sarkmadığını söylüyor. Evet, hala GTA VI için kesin bir çıkış tarihi verilmiş değil, ancak artık GTA 6'nın 2025 sonbaharında çıkmayı hedeflediğini biliyoruz, yani 2026 yılına kalmayacak.

Take-Two Interactive, bu bilgiyi finansal raporlarının açıklamasını yaparken verdi. Öte yandan GTA V (GTA 5) de hala popülerliğini koruyor; raporda GTA V'in 200 milyon satış barajını geçtiği ve Minecraft'ın ardından en çok satan geleneksel video oyunu olduğu da açıklanmış durumda.