Hangi cebi alacağına karar veremeyenlere!

Yeni bir cep alacaksınız ama onlarca model arasında kayboldunuz! Üzülmeyin, yardımcınız hazır...

  • Zeynel A. Öztürk

Akıllı cepler, işletim sistemleri, ekran boyutları ve çözünürlükleri, işlemcileri, kameraları, pil ömürleri gibi sayısız özelliğe sahipler. Aradığınız özelliklere sahip bir telefonu bulmak için ise alternatifleri tek tek değerlendirmeniz gerekiyor. Bunu en iyi şekilde yapmanız ise alternatiflerin çokluğunun da etkisiyle oldukça zor. Ancak Geekaphone adlı web sitesi, bu gereksinimi ortadan kaldıracak harika bir hizmet sunuyor.

Siteyi ziyaret ettikten sonra ilk olarak bir mobil platform ve maksimum fiyat seçiyorsunuz. Sitenin güçlü filtreleme ve karşılaştırma özelliklerine sahip ekran, bu seçiminizden sonra ekrana geliyor.

Sayfanın üst kısmında görünen düğmeler, çeşitli cep telefonu özelliklerine işaret ediyor ve buradan sizin için önemli olan özellikleri seçiyorsunuz. Başka bir şey yapmanıza gerek yok, kriterlerinize göre alabileceğiniz en iyi cepler artılarıyla anında sıralanıyor. Sitenin iyi bir özelliği ise, size sunduğu en iyi alternatifin diğerleriyle olan farklarını karşılaştırması.

www.geekaphone.com

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

böyle şeylere hiç gerek yok. Her şeyin en iyisi iPhone'da.

ayfoncu eleman!
Galaxy S2'yi eline al bi daha bırakırsan namerdim!!!!!

böyle şeylere hiç gerek yok. Her şeyin en iyisi iPhone'da.

Fan dediğin böyle olur,en koyu taraftar fenerde diye biliyordum :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play