Hem microUSB hem de USB 2.0 bellek çubuğu!

Sandisk'in yeni çift yönlü USB belleği, hem microUSB'den cebinize, hem de PC'nize bağlanabiliyor!

Hem microUSB hem de USB 2.0 bellek çubuğu!

Flash depolama çözümlerinde önde gelen firmalardan olan SanDisk, zarif ve dayanıklı tasarımı ile hem mikro USB hem de USB 2.0 bağlayıcı özellikleri taşıyan SanDisk Ultra Dual USB Sürücü'yü duyurdu.

SanDisk Ultra Dual USB Sürücü, kendi mobil cihazlarındaki fotoğraf ve video gibi içerikleri taşımaya yönelik kolay bir yol arayan, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için tasarlandı. Sürücü, kullanıcıların dosyalarını güvenli bir şekilde depolamalarına ve yedeklemelerine, boş alan oluşturmalarına ve multimedya öğelerini kendi akıllı telefon, tablet ve bilgisayarları arasında kolaylıkla aktarmalarına olanak tanıyor.

Tak ve çalıştır

SanDisk Ultra Dual USB Sürücü, Android destekli bir akıllı telefon veya tabletin mikro USB bağlantı noktası ve bir bilgisayarın USB bağlantısı aracılığıyla içerik aktarmanın çok kullanışlı bir yolunu sunuyor. Mobil cihazlardan bilgisayarlara dosya aktarmak için kullanılan diğer yöntemler kablolara, uygulamalara ya da kablosuz kurulumlara ihtiyaç duyarken SanDisk Ultra Dual USB Sürücü, sadece USB on-the-go (OTG) desteği olan mobil cihazlara bağlanarak 'tak çalıştır' depolama kapasitesiyle 64 GB'ye kadar erişim sağlayabiliyor. Buna ek olarak sürücünün ikili USB bağlantı noktaları, bağlantıların kesilmesine ve veri kaybına yol açmayan geri çekilebilir kapak özelliği taşımakta.

Memory Zone ile içerik yönetimi çok kolay

SanDisk, Google Play üzerinden indirilebilen SanDisk Memory Zone uygulaması ile içerik yönetimini de tamamen kolaylaştırıyor. Uygulama ile kullanıcılar, dahili ve harici telefon hafızalarında sakladıkları dosyalarını; yönetme, görüntüleme, kopyalama, yedekleme ve hatta mobil cihaz belleklerindeki boş yer sorununu hafifletme açısından da; çok daha iyi bir şekilde düzenleyebilecekler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Sadece dandroid için ürün yaptığından dolayı benim gözümde sandisc artık bitmiştir bu tek ürün bile olsa. Zaten ürünleri de çabuk bozulmaya başladı,iyice kalitesizleşti..

@15 Nis 2014 00:29 Ne yapcaz şimdi ağlayak mı?

Cok mantikli

harika birşey Kington olanını aldım çok işime yarıyor

aldım ve çok memnunum

Sen de yorum yaz