Herkesin hayalini kurduğu Note 7 "yolda"

Samsung, henüz tanıttığı Galaxy Note 7'nin çok daha güçlü bir sürümünü hazırlıyor! Ama bu özel Note 7'ye herkes sahip olamayacak!

  • Zeynel A. Öztürk
6GB RAM'li Galaxy Note 7 gerçek oluyor, ama...

Galaxy Note 7 tanıtılmadan önce telefonun 6GB RAM'e sahip olabileceğini duymuştuk, ancak bu gerçeğe dönüşmemiş, Samsung'un yeni telefonu 4GB RAM ile gelmişti. Şimdi ise 6GB RAM'li, 128GB depolama alanlı Note 7'nin gerçek olacağı, ancak yalnızca Çin'de satılacağı ortaya çıktı.

Samsung, Çin'e özel 6GB RAM'e sahip Galaxy Note 7'yi doğrularken Samsung Mobile'ın başındaki Dj Koh, bu yeni modelin Çin'deki rakiplerin geniş RAM'li akıllı telefon modellerine karşılık olarak sunulacağını söyledi. Güney Koreli firmanın Çin'de OnePlus ve ZTE gibi Çinli firmalar karşısında zorlandığı ve üç senedir üst üste gelir kaybı yaşadığı biliniyor.

Örneğin OnePlus 3, 64GB depolamayla gelse de 6GB RAM sunuyor. Yeni ZTE Axon 7 ise 6GB RAM, 128GB depolama alanı gibi özelliklerle geliyor. Samsung'un bu telefonlara cevap olarak üreteceği yeni Note 7'yi ise ülkemizde alıp kullanma şansımız hiç olmayabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

En iyisi benim F/P'm!:) Haydi kapışalım! "Life" vs "Note". Hangimiz daha çok satacağız!..

F/P Telefonu Projem için CPU olarak Minimum Snapdragon 620'yi uygun görüyorum. Snapdragon 620 harika performans alınabilen bir işlemci, aynı zamanda minimum üzeri tüm özellikleri de destekliyor. Snapdragon 620 ile bile "Life" amiral gemilerine kafa tutabilecektir...

herkesin hayali mi? genelleme yapmayın lütfen.....

note7 4gb ram gelirse tam bir hayal kırıklığı. 6gb ram olmadan asla almam.

Samsung kullanan herkes bu uygulamayı haketmiştir..

Iki seneye bu cihazda donar çöp olur klasik samsung olayı

@13 Ağustos 2016 14:51 Hangi dünyada yaşıyorsun? Bugün hala keyifle note 3 kullanan kullanıcılar var.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play