HP 2133: Alüminyum kasalı mini-laptop

HP, 2133 modeli ile Asus Eee PC'ye benzer bir mini-notebook üretmeyi planlıyor...

  • Halil Mollaoğlu
HP 2133: Alüminyum kasalı mini-laptop
HP 2133: Tam klavyeli UMPC.

HP, Asus'un Eee PC'sine benzer bir mini-laptopu piyasaya sürmek istiyor. HP 2133 8,9 inç büyüklüğünde ve 1,13 Kg ağırlığında.

Donanımlar arasında WLAN, tam klavye, Express kart slotu, webcam ve depolama alanı olarak klasik sabit disk veya Solid State Disk (SSD). Tüm bunların hepsi alüminyum bir kasa içinde sunulacak. Notebook Windows Vista veya Linux ile çalışacak. Diğer detaylar ve fiyat hakkında henüz bir bilgilendirme yapılmadı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Önemli olan fiyatı..Çoğu insan işlevlerini minimum düzeyde kullanacağı bir laptop için olabildiğince az para ödemek istiyor. Eee pc'ler bu yüzden satıyor. O yüzden performans/fiyat oranı çok mantıklı düzenlenmeli. İşlevler ihtiyacı karşılayacak şekilde abartılmadan mutlaka bulunmalı, ancak laptop gerçekten ucuz olmalı. Yakın zamanda almayı planlıyorum, ancak biraz daha beklemek gerektiği düşüncesindeyim. Daha fazla sayıda üretici bu sektöre girmeli önce..

Fiyatı 650$ civarı olacak

yıl 2001 hp üretmiş compaq evo n400c 12" minicik bir notebook.
p3 700 mhz işlemci 256 mb ram çok güzelde işe yarıyo.... Ben ikinci pc olarak kullanıyorum bence eeepc den de performanslı çalışıo. Bence önce bir geçmişi incelemem lazım. Mutlaka yeni yenilikler getiriyo ama yazılımsal olarak cihazı optimize ettiğinizde yeniyi aratmıyo. Piyasada 150 200 ytl civarınada çok rahat bulunabiliyo....

Fiaytı yurt dısında 500$

ayhnı boyutta 2 gb ram 120 gb hdd li olan 750 $

arkadaşlar bana bi tane güzel mini laptop önerir misiniz?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play