HP Action Cam, Türkiye'de satışa sunuluyor!

HP'nin maceraperestlere özel aksiyon kameraları, Türkiye'de satışa sunuldu! İşte özellikleri...

Macerapereslter için aksityon kamerası, Türkiye'de

Çevresel koşullar için tasarlanan HP Action Cam kameralar ile profesyonel video ve fotoğraf çekimleri artık çok kolay... Su altı çekimleri veya çamurlu, yağmurlu bir günde yapılan bisiklet gezintilerinde maksimum performans veren HP Action Cam kameralar, Mobicom tarafından Türkiye'deki maceraperestlerle buluşuyor.

Nisan ayında Türkiye'de satışa sunulan HP Action Cam kameralar gözü kara maceraperestlere video ve kamera keyfi yaşatıyor.

Her türlü çevresel koşullarda kullanılabilen ve özel olarak tasarlanan HP Action Cam'ler ile kayak yaparken, bisiklete binerken veya paraşütten atlarken yaşanılan adrenalin dolu anları kaydetmek çok kolay. Dahili bilek kumandasıyla 15 metreye mesafeye kadar hem video hem de fotoğraf çekebilen HP Action Cam'lerin 2 çeşidi bulunuyor.

HP ac200w Action Cam

60 metre suya dayanıklı ve akıllı telefonlarla uyumlu HP AC200W 170 derecelik ultra geniş açılı lensler ile olağanüstü video ve fotoğraflar çekebiliyor. Xcam uygulamasıyla kameranın görüş açısından aynı anda tablet veya akıllı telefonlara görüntü aktarımı yaparak uzaktayken de kolayca kullanmak mümkün. Radyo frekansıyla bağlantı sağlayan, 5 metreye kadar suya dayanıklı bileklik kumandasıyla fotoğraf ve video çekilebiliyor, kaska yerleştirilen AC200W ile bilek kumandasından kayıt yapılabiliyor.

HP ac150 Action Cam ve fiyatlar!

HP ac150 Action Cam

HP ac150 Action Cam, kolayca kontrol edilebilir dayanıklı ve ergonomik su geçirmez kabıyla dalgıç maskelerine, bisiklet ve motor kasklarına uyumlu. Video kaydı yapılabilen ve fotoğraf çekilebilen HP ac150 Action Cam su geçirmez kutusu ile veya haricen kullanılabilen Parlak 1.5" ekran ve kolayca ulaşılabilen tuşlarıyla en uygun modun seçilebilmesinde kolaylık sağlıyor.

HP ac150 ile dahili mikrofon ve hoparlör sayesinde videolarda gerçek zamanlı ses kaydı da yapışabiliyor.  

799 TL'den satışa sunulan HP ac200w Action Cam ve 599 TL'den satışa sunulan HP ac150 Action Cam www.mobicom.com.tr adresinden de satın alınabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz