HP'den KOBİ'lere Yeni LaserJet Yazıcılar

HP'nin yeni masaüstü HP LaserJet M2727 MFP serisi, KOBİ ve küçük çalışma ekipleri için tasarlandı.

HP'nin yeni masaüstü HP LaserJet M2727 MFP (çok fonksiyonlu yazıcı) serisi, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler) ile kurumsal ortamlardaki küçük çalışma ekipleri için tasarlandı. Yeni seri, kullanıcılara, hem yüksek hacimli baskı ve kopyalama ihtiyacını karşılama, hem de zaman, mekan ve para tasarrufu yapma imkanı veriyor.

Tam donanımlı, kompakt ve güvenilir HP LaserJet M2727 MFP serisi, 26 ppm'ye kadar baskı ve kopyalama hızları sağlıyor. İlk sayfa, 10 saniyeden kısa bir sürede yazıcıdan çıkıyor. Seri, profesyonel siyah-beyaz baskı kalitesi ve renkli tarama olanağı sunuyor; entegre ağ yapısı ve yeni faks çözümü sayesinde kurumsal verimliliği artırıyor.

HP LaserJet M2727 MFP serisi, anında LED aydınlatması sağlayan bir CCD tarayıcı içeriyor. Böylece daha az enerji kullanarak, bir yandan da yüksek kaliteli taramalar yapmak ve ilk kopyayı daha hızlı üretmek mümkün oluyor. Cıva tabanlı CCFL (floresan) ampuller kullanan diğer CCD/Reduction Optics tarama modüllerinin çoğundan farklı olarak, LED aydınlatmalı CCD tarayıcı, cıva içermiyor.

Kullanıcılar ayrıca, iki orijinal HP baskı kartuşundan birini seçebiliyorlar. Bunlardan biri, yüksek performanslı günlük baskı ihtiyacı, diğeri yüksek hacimli baskı ortamları için kullanılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

HP bence o kadar da iyi değil. Bu aralar Samsung daha parlak gözüküyor.

3325 tak tuk cart curt .. tırr tırr .. forever .. ( forever yazısı ve 3325 hariç diğerleri yazıcının çıkardığı seslerdir :D )

sadece printer deseydiniz OKI derdim ama OKI çok fonksiyonlu ürün yapmasını bilmiyor. yani " MFP=HP " eşitliği yine bozulamıyor...

baskı maliyetleri önemli

büron genis olması lazım bide napollyon ne demis para para para onemli tabi :D

Yeni cihazların ram bellekleri ve dolayısıyla baskı süresi tepkileri iyleştrilmesi dışında bir farkları yok,birde OCR yazılımlar HP de türkçe olması amatör kullanıcılar için bir avantaj...

Sen de yorum yaz