HP Photosmart: Sadece bir dokunuşla paylaşın

HP'nin yepyeni Photosmart yazıcıları hem özellikleriyle, hem de dokunmatik oluşlarıyla iddialı...

HP Photosmart: Sadece bir dokunuşla paylaşın

HP, tüm ailenize hızlı, kolay ve eğlenceli bir baskı deneyimi öneren benzersiz HP TouchSmart dokunmatik teknolojiye sahip yeni HP Photosmart yazıcı çeşitlerini bugün piyasaya sunuyor. HP Photosmart serisini tamamlayan en yeni ürünler; HP Photosmart C4680, HP Photosmart C4780, HP Photosmart ve HP Photosmart Kablosuz, HP Photosmart Plus ve HP Photosmart Premium modellerinden oluşuyor.

HP, Yeni HP Photosmart serisi ile baskı deneyimini aile hayatınızın bir parçası haline getiriyor. Yazıcı anlayışını standart bir cihazdan bütün ailenin kullanabileceği eğlenceli ve yaratıcı bir platforma dönüştürüyor. Benzersiz TouchSmart teknolojisiyle, ailenin en genç üyeleri bile bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara gerek duymadan, fotoğraflarını kendi başlarına yazdırabilirler. Bunun yanı sıra, aileler TouchSmart ekranındaki kısayol tuşlarını kullanarak, yaratıcı ve eğlenceli işler yapabilirler, örneğin Quickforms – Hızlı Formlar'a tıklayarak kareli veya çizgili okul kağıtları, şablonlar veya sudoku gibi oyunları basabilirsiniz.

Tek dokunuş

Sadece tek bir dokunuşla, ev ödevleri, resimler ve iş belgeleri kolaylıkla yazdırılır. HP Photosmart serisinde laboratuvar kalitesinde resim baskısı ve yoğun renkler standart olarak gelir. Böylelikle tüm aile fertleri güzel anları hiç olmadığı kadar kolay şekilde paylaşabilir. Fotoğraf koleksiyonları, otomatik kırmızı göz giderme, ışık ve renk seçenekleri arasında gezinmek ve seçim yapmak için bellek kart yuvasını ve HP TouchSmart ekranını kullanarak, yüksek kaliteli baskıları kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir