HTC 10 tanıtım tarihi kesinleşti!

Samsung ve LG'den sonra, HTC de yeni amiral gemisi HTC 10'u tanıtıyor. İşte kesinleşen tarih!

  • Ercan Uğurlu
HTC 10, bu tarihte tanıtılacak

HTC'nin Mobil Dünya Kongresi'nde beklenen, fakat tanıtılmayan yeni amiral gemisi HTC 10, kısa bir süre sonra tanıtılacak. İlk etapta "Parfume" kod anıyla anılan, ardından da adının serinin devam niteliğini taşımayacağı ve One M9'dan sonra "One M10" olarak piyasaya çıkmayacağı söylenen yeni telefon, HTC 10 olarak karşımıza çıkacak. HTC 10'un tanıtım tarihi ise kesinleşti: 12 Nisan.

HTC 10 ile ekranı selef modele göre biraz daha genişleterek 5.15 inç olarak sunacak olan HTC, ayrıca panelde 2K'ya geçiş yapıyor. Ekran ayrıca Super LCD 5 olarak gelecek. Bunun yanı sıra Snapdragon 820 işlemci ve 4 GB RAM'le gelecek olan yeni amiral gemisi, kameralarda da birtakım değişikliklere gidiyor. 12 MP Ultrapixel kameraya yer verilecek olan telefonda, dual kamera kullanılacağına yönelik sızıntılar da mevcut.

Hepsini 12 Nisan'da HTC 10'un tanıtımı sırasında göreceğiz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Telefonarın hepsi aynı oldu en iyisi en ucuzunu alıp kullanmak ama sony yide beklemek lazım

htcnin belki de tutunamamasının sebebi yenilikçi fikirlerle çıkmaması ve hala ekranın kalitesinde geliştirme yapmamasıdır.Ayrıca uzun yıllardır konseptte değişim yapmaması ve telefonlarını gereğinden çok daha pahalıya satması htcye yerinde saydırıyor..

Unutmayın ki, bir teknoloji ürününde, özellikle de telefonlarda, ürüne teknik özellik yerine yenilikçi fikirler üretip telefonlarına eklemeleri en önemli unsurdur.

saka mısın anlamadım bro boomsound gene var özelliklerde bide ekranda yenilik yok diyor lcd 5 nedemek bilmiyosun galiba göze en iy ihitap eden renkler lcd dedir sen amoled filan mı sanıyosun anlamadım sakasın ya htc ye laf atma git SE al sen 320p 1 gb rama tabi kal bak yenilik orda :)

HTC kullanıcılarını güncelleme yönünden mağdur eden bir firma. Çok büyük fiyatlara satılan M8 in windowsphone versiyonu WP 10 güncellemesini almayacak.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play