HTC'nin yeni canavarı Desire 10 ilk kez göründü!

HTC'nin, orta segment ile üst segment arasında köprü kuracak yeni cep canavarı Desire 10'dan ilk kare internete sızdı!

HTC'nin yeni canavarı Desire 10 ilk kez göründü!

HTC, son olarak yeni amirali HTC 10 modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkmış ve bu modelle pek çok kişinin de takdirini toplamıştı. Elbette şirket yeni akıllı telefonları üzerinde çalışmayı sürdürüyor. Buna ilişkin olarak sızan yeni modelse, Desire 10.

Gelen bilgilere göre HTC şu sıralar Desire 10 modeli üzerinde yoğun mesai harcıyor. Desire 10 ile orta segment ile üst segment arasında köprü kuracak olan HTC, yeni modelinin muhtemelen bu yılın içinde tanıtacak. Tarih aralığı ise 3'üncü çeyrek gibi duruyor.

Telefona ilişkin şu an fazla detay yok. Sadece Desire 10 olduğu iddia edilen bir görsel sızmış durumda. Arka yüzü görünen Desire 10'da dikkat çeken önemli detaylar arasında, anten çizgileri, üst kenarda geniş bir kamera ve altında da çift tonlu çift LED flaş ile lazer sensör geliyor. Muhtemelen telefonla ilgili daha fazla detay kısa zaman içinde belirecektir.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

HTC 10 beğeni topladı ama satmıyor, pratiğe gelince iş yok, neden? Çünkü HTC büyük hata yaptı, insanların en çok dikkatini çeken şeyi, öndeki BoomSound stereo hoparlöleri kaldırdı, e bi farkı yoksa diğerlerinden neden daha çok para verip HTC alayım ki? Hele ki karşısında daha ucuza S7 edge varsa...

@Bloodin boomsound stereo hoparlörleri kalkmadı daha iyisi ile tekrar dan düzenlendi 10 modelinde.

@17 Temmuz 2016 00:09 aynen....

Bence htc desire 10 guzel olacak

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir