HUAWEI Online Mağaza 4. yaşını kutluyor

Mart 2020’de Türkiye’de faaliyete geçen Huawei Online Mağaza, 4’üncü yaşını bir çekiliş kampanyası ile kutluyor.

HUAWEI Online Mağaza 4. yaşını kutluyor

Huawei Online Mağaza, 4'üncü yaşını sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunan bir çekilişle kutluyor.

5 – 31 Mart 2024 tarihlerinde Huawei Online Mağaza’dan alışveriş yapan herkes, her 1.000 TL değerindeki harcaması için 1 çekiliş hakkı kazanıyor. Alışveriş tamamlandıktan sonra çekilişe katılmak için web sitesinde istenen bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması gerekiyor.

Çekiliş sonucunda katılımcıların kazanabilecekleri Huaweiürünleri arasında; MatePad Pro 13.2, MateBook D16, Watch GT 4 ve Watch Fit 2 bulunuyor.

Huawei, online satış platformunun açıldığı günden bu yana 1 milyona yakın ürünü tüketiciyle buluşturduğunu ve her gün 10 bini kadın kullanıcı olmak üzere, toplam 30 bine yakın kişi tarafından ziyaret edildiğini açıkladı.Bu müşterilerinin yarıdan fazlasını ise 34 yaş ve altındaki ziyaretçiler oluşturuyor.

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao konuya ilişkin mesajında, “Huawei olarak her zaman tüketicinin ihtiyaçlarını gözettik ve ürünlerimizi kullanıcılarımızın geri bildirimleri doğrultusunda geliştirdik. Online Mağaza’mızın 4 yılda kat ettiği mesafe ve elde ettiği başarılar, bu tutumumuzda ne kadar haklı olduğumuzu gösterir nitelikte. Huawei gerek ihtiyaçlar gerek finansal konular olsun her zaman tüketiciden taraf oldu ve olmaya devam edecek. Bunu yalnızca ürünlerimizin benzersiz kullanımları ve teknolojileriyle değil, ürünlerimizi sunma şeklimiz, yarattığımız avantajlar ve kampanyalar ile de her zaman gösterdik. Türkiye’deki tüm kullanıcılarımıza, bize güvendikleri için teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.