İnce bir Galaxy S5 Zoom yolda mı?

Samsung'un kameralı telefondan çok telefonlu kameraya benzeyen yeni S5 Zoom'u sızdı!

  • Zeynel A. Öztürk
İnce bir Galaxy S5 Zoom yolda mı?
Kamera çıkıntısı çok daha küçük

Samsung'un iyi bir kamerayla telefonu bir araya getiren Galaxy S Zoom serisinin yeni üyesi Galaxy S5 Zoom, internete sızmış olabilir.

Gotta Be Mobile'ın en son sızıntısı, Galaxy S5 Zoom'un Galaxy S4 Zoom'dan çok daha küçük bir kamera bileşenine sahip olacağını gösteriyor. Gördüğümüz cihaz eğer gerçekse, Galaxy S5 Zoom'u ayrı bir kılıfa ihtiyaç duymadan taşıyabileceğiz demektir.

Samsung'un kompakt kamerayla bir akıllı telefonu birleştirme fikri iyi olsa da, önceki Zoom modellerinin telefondan çok kamera boyutlarında olması ürünün taşınmasını zorlaştırıyordu. Bu tür bir cihazda taşınabilirlik önem kazandığından Galaxy S5 Zoom, gerçekten işe yarayan bir kamera-cep olabilir. Ancak sızıntıyı doğrulamanın bir yolu olmadığından, şimdilik beklemeye devam etmemiz gerekiyor.

Sızıntının kaynağına göre Galaxy S5 Zoom, 20 megapiksellik bir kameraya, 10x optik zoom'a sahip. Galaxy S4 Zoom'un kamerasının 16 megapiksel olduğunu hatırlatalım. Önceki dedikodular, Galaxy S5 Zoom'un 4.8 inç'lik bir ekran, NFC ve Android 4.4 KitKat ile geleceğini söylüyordu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

tek kelime mükemmel

Samsung Candır Gerisi Heyecandır.

Samsung Harici Telefon Almayın , Lumia Pişmanlıktır , iPhone Pişmanlıktır. Samsung Candır.

tek kelime rezalet

lumia 1020 varken buna ne gerek var?

Gelmiş geçmiş en gereksiz icat rekorunu elinde burunduran ürün. Almışlar S4 Mini'yi arkasını uçurmuşlar, sonra Samsung fotoğraf makinlelerinden birinin ekranını uçurmuş ikisini bileştirmiş ve S4 Zoom yaptık diye sattılar.

1020 den iyi olacağını zannetmiyorum

Bir de bu eksikti

zom zom zom da zom zom zom samsungunda zom zom zom yar fiyaskoooo :))

Sen de yorum yaz