İnternetten çalışan Photoshop simülasyonu!

Tarayıcı içinde çalışan, HTML5 tabanlı bir Photoshop'a ne dersiniz? İşte ona ulaşacağınız site...

  • Zeynel A. Öztürk

Photoshop'un ağır çalışmasından ve geç tepki vermesinden bıktınız mı? Bir programcı tarafından meydana getirilen bu Photoshop simülasyonu, web tarayıcınızın içerisinde çalışıyor; ya da en azından programcı böyle iddia ediyor.

Visual Idiot'dan bir programcı tarafından sadece HTML5, CSS3 ve jQuery/Javascript ile geliştirilen uygulama, her ne kadar biz çalıştırmayı başaramasak da, sadece Chrome tarayıcısında sınanmış. Ancak diğer tarayıcılarda da çalışmasının önünde herhangi bir engel bulunmadığı söyleniyor.

Uygulama, Photoshop'a acilen ihtiyacınız olduğunda ve kullandığınız PC'de Photoshop yüklü bulunmadığında çok işinize yarayabilir.

Web tarayıcısı içerisinde çalışacağını vaat eden Photoshop simülasyonuna buradan ulaşabilir, siz de şansınızı deneyebilirsiniz... Ama haber yayına hazırlanırken, simülatörün üzerine her tıklamamızda hata mesajı aldığımızı da belirtelim.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Ne Chrome ne de Firefox ile çalıştıramadım. Siz de yazınızda çalıştıramadığınızı belirtmişsiniz. O halde bunu duyurmak için erken değil miydi?

Chrome tarayıcımda ben de çalıştıramadım. Programın hata verdiğini bildiren bir hata iletisi çıkıyor nereye tıklanırsa tıklansın.

Malesef çalışmıyor. Sitesinin hit ini artırmak için böyle bir girşimde bulunduğunu düşünüyorum...

Mac os ile çalışmıyor ne yazık ki...

sitenin ismi dikkatimi çekti. :) :) :)

Aynı hata bende de var :)

hata almamızın sebebi mac sistemi istemesidir. her tıklamamda mac OS sistemine uygun sadece . windows için yapılmamış olmasıdır. dikkat edersenız .

Bana göre bu uygulamalar için büyük bir adım. Neden derseniz. Kurulumsuz anlık İstediğimiz uygulamaları kullanabileceğiz. Ayrıca korsanın bir nebze önüne geçilebilir.(Korsancıyım bende :( )

Üyelik sistemleriyle program satarlar artık.

Pc'deki mevcut Photoshopu çalıştırıp arayüzü kopyalamaktan başka bişey yapmıyor. bir hilede ibaret

zaten amacı hata vermek. iphone simulasyonu da aynıydı bişey olmuyodu :D

MAC OS X içinmiş :(

Yok daha da neler. Hem tutarsa adobe kapatır bunu. Tutmazsa da zaten işe yarar bişey olmamıştır.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play