iPad Pro 2'nin görselleri sızdırıldı!

Apple'ın iPad Pro'sunun yeni sürümüne ait görüntüler, ortaya çıkmaya başladı!

  • Cenk Atlı
iPad Pro 2'nin görselleri sızdırıldı!

Teknoloji devi Apple'ın bir süredir üzerinde çalıştığı iPad Pro'nın yeni versiyonuna dair görseller sızdırıldı. AppleInsider tarafından ele geçirilen fotoğrafların Apple'ın yeni iPad Pro için işbirliği yaptığı bir Çinli tedarikçi tarafından sızdırıldığı belirtiliyor.

Fotoğraflar doğal olarak cihazın ayarlar ekranını Çince olarak gösteriyor. AppleInsider, cihazın model numarasının mevcut ya da daha önceki iPad modelleriyle bağlantılı olmadığını fakat bunun Apple'ın 12.9 inç iPad Pro modeli için sağladığı numaralandırma düzenine uyduğunu belirtiyor.

Ayarlar ekranı dışında fotoğrafların yeni iPad Pro hakkında başka detaylar içerdiğini söylemek zor. Tabletin yalnızca 12 GB'lık bir dahili depolama alanı olduğunu düşünürsek bunun test amaçlı kullanılan bir cihaz olduğunu anlayabiliriz. Söz konusu tabletin ayrıca iOS 10'un en yeni beta versiyonuyla çalıştığı belirtiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Apple asla teknoloji devi olmadı olamazda... sadece reklam amaçlı çöp yazılarla insanlara yanlış bilgi vermeyin...

@grezimonk Apple google dan daha kaliteli şirket. Google parayı insanların bilgilerini satarak kazanıyor.

@26 Temmuz 2016 14:20 asıl bilgi satarak para kazanan Apple... uyanda balığa çıkalım...

@grezimonk aglama bebe...

senin o dev olamaz dediğin şirekt IBM ve Microsoft şirketlerini yapmış olduğu devrimlerle ayakta tokatladı. Microsoft IOS gibi işletim sistemi yapmaya çalıştı ancak beceremedi. İpod,ipad,iphone bu devrimleri hiçbiri gerçekleştiremedi.

her sene o kadar değişiyor ki insan bir sonraki versiyonu merakla bekliyor !

Sen de yorum yaz