iPad Pro'nun Türkiye fiyatları "biraz" yüksek

iPad Pro sadece birkaç gün sonra satışa çıkıyor; Türkiye fiyatları ise "yok artık" dedirtiyor!

  • Onur Seven
iPad Pro'nun Türkiye fiyatları "biraz" yüksek

Apple geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan yeni nesil tableti iPad Pro'nun 11 Kasım itibariyle çevrimiçi mağazasında satışa sunulacağını doğruladı.

iPad Pro bu tarihten bir hafta sonra ise Apple mağazalarında tüketicilere sunulacak. Tabletin yanında aynı zamanda stylus kalem Apple Pencil ve Apple'ın yeni akıllı klavyesi Smart Keyboard da satın alınabilecek.

12.9 inç retina ekrana sahip olan iPad Pro'nun kalbinde, 64 bit masaüstü sınıfı mimariye sahip üçüncü nesil yeni yonga seti A9X bulunuyor. Cihaz gümüş, altın ve uzay grisi olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulacak.

Apple daha önce iPad Pro'nun 32GB Wi-Fi modelinin ABD'de 799 dolar, 4G'li 128GB kapasiteli versiyonunun ise 1.079 dolara satılacağını doğrulamıştı. Ayrıca Wi-Fi ve hücresel bağlantıyı destekleyen 949 dolarlık fiyat etiketine sahip bir 32GB'lık model de bulunuyor.

Cihazın Türkiye fiyatları ise, tahmin edildiği gibi bir hayli yüksek olacak. 32 GB'lık Wi-Fi modeli, yani başlangıç modeli 2.999 TL'lik fiyat etiketiyle satışa sunulacak. En üst model olan 128 GB'lık Wi-Fi + 4G modelin fiyatı ise, 4.099 TL olacak. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 23 Yorum

Merak chip bu tabletide alan çok olur

Cep emici Apple. Surface candır. Surface varken iPad Pro nedir .

Bil bakalım yazılanı dijital karakterlere çeviren Smart Pen'ler kimin icadı, Melody? Cyron'lar her yerde:)...

Mouse kullanımına izin verirse hemen sipariş ederim ;)

surface pro varken bu alınmaz

Türkiyede; bu tüccar zihniyeti, bu vergi zihniyeti, bu ekonomi zihniyeti olduğu müddetçe, Apple'dada bu pahalı satış zihniyeti olduğu müddetçe düşük özellikler "mobil teknoloji" adı altında daha çok insanlara kakalanır.

Pek te yok artık demedik iphıne 6sin fiyatından sonra iyi bile

sorun değil, bunu da alacak kişiler vardır. sonuçta elma kullanıyor yani boru mu :)

bu işte art niyettir,telefon da anlarım vergiler farklı ama bu tamamen farklı bir niyet

799$ oldu 2999tl. Kaziga gel

Hiç de pahalı değil dolar olarak ne de olsa bizim paramız değersiz Ada'm 900 dolarlık urunu Amerika'da 900 dolara Türkiye de 900 liraya Saticak değil ya. Sadece Türk parasına çevrilince öyle saçma bir şey oluyor

Ha hahaha boyle giderse telefon ve tablet fiyatları ikinci el araba fiyatlarıyla kapışacak ve birçok sitede araçla takas olur ibaresini göreceğiz. fiyatları protesto edip almayın. bakın o zaman nasıl düşüyor fiyatlar.

Şu Apple'a dünya paralar harcayarak şımarıklıktan öteye taşıyan Türkiye'ye teşekkürler.

telefon ve tablet almak artık lüks oldu. bunda kayıtsız şartsız bu fiyatlardan alanların payı da var. eski nokia tuşlu telefonları çok özlüyorum. artık herkes tornadan çıkmış gibi. farklı hiç bir alternatif yok.

Şu Apple'a dünya paralar harcayarak şımarıklıktan öteye taşıyan Türkiye'ye teşekkürler.

O fiyata araba satiyorlar be

ne bekliyodunuz ki apple işte

Alacak çook eşşek var bu ülkede sizler tasalanmayin.. Yine aç açıkta dolaşıp Sirf elinde bunla dolaşmak için dünya parayı verip alacak Çook eşşek var Türkiyede.

Surface e pahalı diyenler nerede? Hem surface .exe çalıştırabiliyor.

zenginin malı züğürdün çenesi. anladınız siz onu... ha ha haa :)

eğer apple tanıtım toplantısını seyretmiş olsaydınız bu aletin standart kullanıcılar için hazırlanmadığını anlardınız. Bu taplet dokunmatik bir macbook. Daha çok profesyonel kullacılara hitap eder. Kimse size bu malı 1000 liradan satmak zorunda değil. İşine gelirse alırsın işine gelmezse almazsın. bu kadar basit.

Bence pahali degil zaten orda 799 dolar diyolar 2350 tl ye geliyor iphonenin 16 gb olani 199 dolar burda 2500 tl oyuzden bence ucuza bile geliyo ama sahsen o parayi veripte bu tableti almak yerine bi monster alirim .

apple fanlarına fiyat az gelir yuvarlasaymış keşke 5000tl diğeri 10000tl kapış kapış giderdi.

Sen de yorum yaz