iPhone 15 Pro'nun duvar kağıtları nasıl görünecek? Cevap ortaya çıkmış olabilir

iPhone 15 serisinin lansmanına az bir zaman kala yeni bilgiler ve sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu hafta başında sızdırılan iPhone 15 Pro/Max perakende satış kutusunun ardından, şimdi de iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max için hazırlandığı iddia edilen duvar kağıtlarını gösteren görüntüler ortaya çıktı.

iPhone 15 Pro'nun duvar kağıtları böyle görünebilir

Apple yeni nesil iPhone'larını piyasaya sürmek üzere olduğu için önümüzdeki günler boyunca teknoloji dünyasında iPhone 15 konuşulacak. Etkinlik 12 Eylül'de gerçekleştirilecek ve yeni iPhone modelleri 10 gün sonrasında mağazalarda yerini alacak.

Yeni bir sızıntı, iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max için hazırlandığı iddia edilen duvar kağıtlarını gösteren konsept görselleri ortaya koyuyor.

Aslında her şey iPhone 15 serisinin yeni ve büyük bir ürün yerine bir "S" yükseltmesi olduğunu iddia eden şakalar ile başladı. Apple, iPhone XS'ten bu yana perakende kutusu için alternatif bir tasarım kullandı. Kutunun üzerinde bazen iPhone'un duvar kağıtlı ekranı, bazen de telefonun arka yüzü yer alıyordu. iPhone 14 serisinde ekran gösteriliyordu, bu nedenle Apple meraklıları iPhone 15 perakende kutusunda telefonun arka yüzünün gösterilmesini bekliyordu.

Bir perakende kutusu resmi ortalıkta dolaşmaya başladıktan sonra, birileri aşağıda gördüğünüz iPhone 15 duvar kağıdı konseptlerini ortaya çıkarttı. Bu duvar kağıtları, Çin'deki bir iPhone fabrikasında çalışan bir mühendise ait olduğu düşünülen yukarıdaki şemaya dayanıyor.

Yukarıdaki duvar kağıdının gerçek olduğunu doğrulamanın bir yolu yok. Doğru bilgilere dayansa bile, Apple'ın varsayılan iPhone 15 Pro duvar kağıdı olarak seçtiğinden farklı olabilir. Resmi duvar kağıtlarını 12 Eylül'de Apple iPhone serisini tanıttığında göreceğiz.