iPhone 5S'in 10 Eylül'de geleceği kesinleşti!

Apple, yeni iPhone 5S'ini ve muhtemelen ucuz iPhone 5C'sini, işte bu tarihte tanıtacak!

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 5S'in 10 Eylül'de geleceği kesinleşti!

Apple, bir sonraki iPhone'un 10 Eylül'de, yani haftaya Salı günü tanıtılacağını doğruladı. Etkinlikte iPhone 5S'in yanı sıra "uygun fiyatlı", plastik kasalı iPhone 5C'nin de ortaya çıkması bekleniyor.

Gazetecilere Cupertino yönetim merkezindeki etkinlikle ilgili gönderilen davetiyelerde hangi iPhone'ların tanıtılacağına dair pek ipucu yok. Yine de son aylarda farklı kaynaklardan gelen çok sayıda sızıntının birbiriyle eşleşmesi, iki yeni iPhone'la tanışacağımızı neredeyse garantiliyor.

iPhone 5S ve 5C'nin yanında her sene olduğu gibi iOS'un yeni sürümü de kullanıma sunulacak. Böylece şu anki iPhone'lar, iPad'ler ve iPod touch'lar, yazılımlarını iOS 7'nin final sürümüne yükseltebilecekler.

Etkinlikte yeni bir iPad'in tanıtılması ise beklenmiyor. Apple'ın yeni tabletini veya tabletlerini bu sene başka bir etkinlikte tanıtması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

bekle bizi ios7

ben hiç değişmedim ama

berbat telefonlar piyasaya yine çıkacak

Şu İOS 7 gelsin de bitsin artık şu tarihte beta 7, şu saatte GM vs...... komedileri.

gücün, kudretin ve asaletin tek ve yegane sembolünün gözükmesine az bir süre kaldı. 10 eylülü büyük bir merakla bekliyor olacağız. tekrar tebrikler ve teşekkürler sevgili Apple...

Türkiyeye geliş tarihini biliyor musnuz acaba bendeki torch öldüde ona göre can çekiştiricem kendisine :D bir söylendi vardı diğer ülkelerle aynı anda gelebilir şeklinde bilgisi olan varmı?

@04 Eyl 2013 17:25 20 eylül olması lazım

5s Dandios 7 ile gelecek bir kaç ay sonra kullanıcısı şarda konuşmaya kalkınca elektrik kaçağı yapıp sahibini yakarak öldürecek... Apple yine inkar edecek...

@grezimonk grezimonkey gercekten bu sitedeki herkes sıkıldı artik senin gereksiz yorumlarindan. Anladik apple sevmiyosun linuxcusun samsung fanboyusun ama baska bir firmayi ve onu tercih edenleri bu sekilde asagilayamazsin kendine gel artik

Apple store türkiyeye ne zaman açılacak?

Ben hiç bir sistem taraftarı değilim;ancak gerçek şu ki apple kendi telefonunu kendi işletim sistemini üretiyor doğal olarak çıkardığı telefonları yağ gibi akıcı kullanabiliyorsun,app store uygulamaları ise diğer mağazalardan daha iyi ve kaliteli ayrıca cihaza optimize ediliyor;diğer gerçek şu ki android daha özgür bir işletim sistemi hemen hemen telefona her şeyi yükleyebiliyorsun ancak gel gelelim ki virüs tehlikesi ve stabilite sorunları ile karşı karşıyasın,android sistemini telefonlar kendine yamalıyor bu yüzden ios gibi akıcı çalışmıyor olay bu.

10 eylülde iphone 5s in tanıtılmasıyla iphone 5 ' in fiyatlarında düşme yaşanırmı.ilk 10-15 gün içinde.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play