iPhone 7 Plus tam bir güç merkezi olabilir!

Bu hız testi sızıntısı eğer doğru söylüyorsa, iPhone 7 Plus'ın hızına yetişmek biraz zor olacak!

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 7 Plus tam bir güç merkezi olabilir!

iPhone 7'nin bir "büyük" ve bir "normal" model olarak karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Yeni testler ise büyük olan iPhone 7 Plus'ın çok güçlü bir telefon olabileceğini söylüyor.

Geekbench'ten sızan hız testi sonuçlarına göre iPhone 7 Plus, 6430 çoklu çekirdek puanına ulaşıyor. Bu puan, yeni telefonun Apple'ın şu anki en güçlü iOS cihazı olan iPad Pro 12.9'dan yüzde 15 daha hızlı olduğunu söylüyor. Yüksek puandan çıkan bir başka sonuç, Apple'ın bu gücü A10 yonga setinden sağladığı olabilir. Rapor, iPhone 7 Plus'ın RAM miktarının 3GB olduğunu da söylüyor.

Bununla birlikte sızıntıya hemen inanmamakta yarar var. Çince bir forumda paylaşılan hız testi sonuçları, bir ekran görüntüsünden ibaret. Model olarak iPhone 9,2 görünmesi kafanızı karıştırmasın, çünkü bu ibare, iPhone 7 Plus'ın kod adı olacak. Ancak sayıları ekran görüntüsünün üzerine yazmak çok kolay olacağından, sızıntının gerçekleri yansıtıp yansıtmadığını şimdilik doğrulayamıyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

3 gb ne ya en az 6 olmalı ki samsung u geçtin. Note 7 iphone 7 plustan daha çok satar bence.

@10 Ağustos 2016 15:24 cehalet boyle birsey iste, telefonun kalitesini ram le olcenler :DD

yine aynı taktik...yeni bir ürün çıkmadan insanların kafasını karıştırıyolar...şimdi elimizdeki i6 hakkındada şöyle ızlı böyle güçlü demişlerdi eğer bu yeni i7 çıktığında komplekse girip elimizdeki i6 ları atacazmı bırakalım bu işleri...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play