iPhone firmware güncelledi, kırıklar dikkat!

Apple, iPhone için yeni bir firmware yayımladı, kırılmış iPhone kullananlar yüklemekte acele etmesin

  • Halil Mollaoğlu
iPhone firmware güncelledi, kırıklar uzak dursun!
1.1.4: Yeni iPhone-Firmware güncellemesi mevcut.

Apple iPhone ve iPod touch için yeni bir firmware sunuyor. 1.1.4 numaralı güncelleme yeni özellik getirmemekle beraber sadece önceki sürümün bilinen hatalarını gideriyor. Güncellemeye iTunes üzerinden ulaşabilirsiniz, toplam firmware boyutu 165 MB. Karşılaştırmak gerekirse ilk iPhone firmware güncellemesi olan 1.0.2'nin boyutu 93 MB'tı.

Kırılmış iPhone'lar güncellemeyi yapmasın!
Kırılmış iPhone sahipleri şu an için firmware güncellemesinden vazgeçmeliler. Apple 1.1.4 sürümü ile, çabucak kırılan 1.1.3 numaralı güncellemeyi yeniden kırılmaması için güçlendirmiş olabilir. Bilindiği gibi iPhone'u kutusundan çıkan anlaşmalı SIM-Kart dışında başka bir kart ile açıp kurcalamak bile mümkün değil. Fakat ZiPhone gibi şifre çözücü araçlar sayesinde bu engel firmware güncellemesi yapılsa da aşılabiliyordu. Yeni 1.1.4 sürümün de kısa bir süre sonra kırılması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

martta ülkemize gelmesi bekleniyordu, umarım tarih değişmemiştir?...

i phone dan artık sıkıldı amerika ama türkiye ye ne zaman geleceği belli değil tüm yenilikleri 3 adım geriden takip etmek zorunda mıyız bence değiliz. keşke bizde böyle ürünler yapsakta amerikadan ne zaman gelecek bize diye bekleseler ama ne yazikki hayal.

ne subatı ne ocagı 3 aydır kullanıyorum arkadslar. eminönü kadıköy kırık iphone kaynıyor

aylardır piyasada... bulmak zor değil bilginize.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play