İşte Akıllı Evin Akıllı Süpürgesi

Fakir Robert-L robot süpürge, tüm mekanlarda süpürme konusunda etkili çözümler sunuyor.

Akıllı evlere akıllı süpürge

İnovatif ve öncü marka kimliği ile geleceğin teknolojilerine hız kesmeden yatırım yapan Fakir Hausgeräte'nin smart teknolojili Robert-L Robot Süpürgesi çalışanlar, kalabalık aileler ve evcil dost besleyenler için süpürmeyi pratik hale geliyor. Uzaktan kumandasıyla oturduğunuz yerden süpürme imkanı veren robot süpürge, zamandan tasarruf sağlayarak vaktinizi size bırakıyor.

Güçlü lityum bataryasıyla uzun süreli kullanım sağlayan Fakir Robert-L, yan fırçası ve döner fırçasıyla temizlenmesi zor alanlara kolayca ulaşabiliyor. Akıllı navigasyon sistemi ve sensörler tarafından otomatik kontrol özelliği, engelleri algılayarak takılmadan mekanın tüm alanlarını dolaşmasını sağlıyor. Ayrıca istenmeyen alanlara girmesini önlemek için sanal duvar özelliği bulunuyor. Tek tuşla aktif hale gelen Robert-L, otomatik şarj etme ve 2 saat çalışma özelliğiyle uzun süreli kullanım sağlarken, düşük ses seviyesiyle evi süpürürken rahatsızlık vermiyor. Şarj aleti, uzaktan kumanda, temizleme fırçaları, motor koruma filtresi ve temizleme bezleri yanında verilen ekstra aksesuarlarını oluşturuyor.

"Yüzyılın Markası Ödülü" ile elektrikli süpürgede standartları belirleyen Fakir Hausgeräte, üstün teknolojili Robert-L Robot Süpürge ile konforlu ve pratik temizlik imkanı veriyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bu türden robot süpürgeler yapılan ilk reel hayatla sınavlarında başarılı olamadılar. Yerde uzanmış bir bayanın saçlarını içine çekip dolayarak ağır yaralanmalara yol açtığı gözlemlendi. Ev hayvanlarının da yere uzandığı zaman tüylerine yapışıyor.Zaten Türk halkının beklentileri ile de örtüşmez sadece boş alanlarda sensörleri ile dolaşıp temizlik yapıyor kanepe dolap altı vs giremiyor. Alın bir kesenize uygun Phlips marathon ultimate serisinden olmadı Dyson DC33C verimli bir şekilde kullanın.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost