İşte Huawei MediaPad T3 10 ile T3 7 ve Özellikleri

Huawei MediaPad T3 10 ve T3 7 Türkiye'de satışa çıkıyor. İşte özellikleri!

İşte Huawei MediaPad T3 10 ile T3 7 ve özellikleri

Huawei MediaPad T3 10 ve T3 7 tabletler kullanıcılara yazılım ve donanım entegrasyonunun en iyi avantajlarını sunuyor. Kullanıcılara daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunan Android Nougat 7 işletim sistemine sahip MediaPad T3 10, Huawei'nin kendi geliştirdiği arayüzü EMUI 5.1'e entegre biçimde çalışıyor. EMUI arayüzü, kullanıcı davranışlarını ezberleyerek tabletin performansını kullanıcısına göre optimize ediyor. Otomatik öğrenme işlevi kullanıcıya pek çok avantaj sağlarken, ürünün pil ömrünü de uzatıyor. Görsel bir güzellik ve dokunma deneyimi sunan Huawei MediaPad T3 7 ise, 6.1 mm'lik inceliğindeki çerçeve tasarımı ve capcanlı 7 inç ekranı sayesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

"Teknolojimizin ulaştığı son noktayı yansıtan ürünlerimizi Türkiye pazarına sunmaya devam edeceğiz."

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang, Huawei'nin Türkiye pazarına sunduğu yeni tabletler hakkında şu açıklamalarda bulundu:

"Türkiye, Huawei için çok önemli bir pazar olma özelliğini sürdürüyor. Huawei olarak, tüm teknoloji tutkunlarının üst düzeyde mobil deneyime ulaşması için her bütçeye uygun farklı ürünler geliştiriyoruz. Bu kapsamda pazara sunacağımız MediaPad T3 10 ve T3 7 tabletlerimizin de Türkiye'de çıktığımız bu dijital yolculukta kullanıcıların farklı ihtiyaçları özelinde verimli bir yatırım olduğuna inanıyorum. Türkiye'deki tüketicilerin her açıdan mobil ihtiyacını karşılamak üzere teknoloji ve tasarımlarımızın ulaştığı son noktayı yansıtan ürünlerimizi pazara sunmaya devam edeceğiz."

Huawei MediaPad T3 10 tavsiye edilen 899 TL ve Huawei MediaPad T3 7 ise tavsiye edilen 549 TL satış fiyatları ile ilk etapta Teknosa mağazalarında tüketicinin beğenisine sunulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost