İşte Samsung Galaxy S10'un en iyi 10 Özelliği

Galaxy S10 ile birlikte Samsung'un Galaxy serisi de yeni özelliklerle tanıştı. İşte Samsung Galaxy S10'da yer alan bu 10 özellik...

İşte Samsung Galaxy S10'un en iyi 10 Özelliği

Dinamik AMOLED EKRAN: Galaxy S10 serisi, DCI-P3 renk aralığında % 100 Mobil Renk Hacmi için endüstrinin ilk sertifikasını ve TÜV Rheinland'dan Göze Uyum Sertifikasını alan Dinamik AMOLED ekran, mükemmel renkler, kontrast oranı ve en yüksek parlaklık sunuyor. Dinamik AMOLED ekran bu özellikleriyle son kullanıcının ışık şartlarından bağımsız olarak ekrandaki görüntüyü kaliteli görmesine imkan sağlıyor.

Ultrasonik Parmak İzi Tarayıcısı: Galaxy S10+ ve Galaxy S10'un yeni Ultrasonik Parmak İzi Tarayıcısı, bir akıllı telefondaki FIDO Alliance Biometric Component sertifikasını ilk kez alan sistem olarak olarak göze çarpıyor. Bu sayede tüketiciler hem konforlu bir şekilde telefonlarının kilidini açarken hem de sektörün en gelişmiş güvenlik sistemlerinden birini kullanmanın rahatlığını yaşıyor.

Kablosuz Güç Paylaşımı: Bununla birlikte Kablosuz Güç Paylaşımı teknolojisi, aynı anda Qi teknolojisine sahip birden fazla cihazı kablosuz şarj etmeye imkan sağlıyor.Kullanıcılar ekstra şarj cihazlarına ihtiyaç duymadan akıllı saatlerini ve kulaklıklarını kolayca kablosuz şarj edebiliyor.

Süper Sabitleme: Süper Sabitleme özelliği ise kullanıcıların fotoğraflarda ve videolarda oluşabilecek sarsıntıyı ortadan kaldırmasına yardımcı oluyor. Bu özellik kullanıcıların titreşimden en az seviyede etkilenen videolar kaydederek çok daha profesyonel bir görüntü yakalamalarını sağlıyor.

Oyun Desteği: Galaxy S10 ailesi ayrıca Android platformunda ilk kez 64 bit oyun desteği sunmasıyla da dikkat çekiyor. Galaxy S10 ayrıca Unity'nin yeni Adaptif Performans özellikleriyle de sorunsuz çalışıyor ve Dolby Atmos'un gelişmiş oyun modu da ilk kez akıllı telefonlara geliyor. Kullanıcılar, en popüler oyunları keyifli bir şekilde oynayabiliyor.

Samsung Galaxy S10'da yer alan en iyi 10 özelliğin detaylarını yandaki infografiğe tıklayarak görebilirsiniz:

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play