Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki dava Ace Attorney ile birleşti; ortaya bu etkileyici görüntüler çıktı

Johnny Depp ve Amber Heard davası Ace Attorney'de olsaydı, yaşananlar nasıl görünürdü? Bunu merak edip gerçeğe dönüştüren biri var!

Johnny Depp ve Amber Heard davasına bir de bu gözle bakın

Bir YouTuber, devam eden Johnny Depp ve Amber Heard davasının Capcom'un Ace Attorney oyununda olsaydı nasıl görüneceğini merak etmiş ve sonuçta ortaya çok ilginç görüntüler çıkmış.

YouTuber Marimomo Morimo, çizgi roman tarzı “İtiraz ediyorum!” (“Objection”) video serisinde Ace Attorney serisinin tüm özelliklerini kullananmış durumda. Oluşturulan bu sahneler, duruşmanın oyunun bir parçası olsaydı nasıl görüneceğine dair ikna edici bir görüntü çiziyor. Depp'in ve Heard'ın hukuk ekiplerinin stilize edilmiş çizimleri ve davanın bazı kilit tanıklarının nasıl tasvir edildiği de dikkat çekiyor.

Duruşma, aile içi ve duygusal istismar gibi bir dizi hassas konu içerdiğinden dolayı, Morimo'nun davadan kısa kesitler alan bazı videoları bazı izleyiciler için uygun olmayabilir. Bazı videolar, mahkeme dışında yapılan bir ifadeyi okuyan yeminli bir tanığın ifadelerine yapılan itirazın şimdiye kadar duruşmada ne kadar yaygın bir olay olduğuna odaklanıyor.

Ace Attorney serisi, 12 Ekim 2021'de 20. yıl dönümünü kutladı ve bir anime, canlı aksiyon filmi, çok sayıda manga serisi, sahne oyunları, kaçış odaları ve orkestra konserlerine uyarlandı. Serinin en son oyunu The Great Ace Attorney: Chronicles, 26 Temmuz 2021'de Nintendo Switch, PS4 ve Steam üzerinde yayımlandı.

Ace Attorney serisinde, en popüleri Phoenix Wright olan çeşitli savunma avukatları rolünü üstlenmeniz isteniyor. Bu rol ile davaları araştırmakla, müvekkilleri savunmakla ve tanıkları çapraz sorguya çekerek gerçeği bulmakla ve onların ifadeleri ile sunulan kanıtlar arasındaki tutarsızlıkları tespit etmekle görevlendiriliyorsunuz.