'Kalbini Sev' uygulaması yayınlandı

Becel 'Kalbini Sev' uygulaması ile harekete var mısın?

'Kalbini Sev' uygulaması yayınlandı

Becel, yeni 'Kalbini Sev' uygulaması ile tüketicileri aktif yaşama çağırıyor. Uygulamayı indiren kullanıcılar hem farklı yürüyüş ve koşu parkur alternatifleri arasından seçim yapabiliyor hem de yürürken harcadıkları kaloriye uygun kalp dostu pratik yemek tariflerine ulaşabiliyor. Üstelik attıkları her adımda kalp toplayan kullanıcıları sürpriz hediyeler bekliyor.

40 yılı aşkın bir süredir kalp sağlığı konusunda aktif bir rol üstlenen Becel, tüketicileri sağlıklı yaşama yönlendirmek amacıyla akıllı telefonlara yönelik 'Kalbini Sev' uygulamasını geliştirdi.

Aktif yaşam ile ilgili temel bilgileri tek bir uygulamada toplayan 'Kalbini Sev' ile kullanıcılar keyifli parkurlar arasından dilediklerini seçip kendilerine her seferinde farklı rotalar belirleyerek sporu daha keyifli hale getirebiliyor. Uygulama üzerinden yürüdükleri/koştukları mesafeyi ve yaktıkları kalorileri de takip edebilen kullanıcılar, farklı parkur alternatiflerini mesafe ve kazanacakları kalp sayısı gibi detaylarıyla birlikte görüntüleyebiliyor. Kullanıcılar ayrıca, güncellenen onlarca kalp dostu tarif üzerinden, harcadıkları kaloriye göre tarif önerilerine ulaşabiliyor.

'Kalbini Sev' uygulamasını indiren kullanıcılar attıkları her adımda Becel kalpleri de topluyor.  Yürünen veya koşulan her kilometre için 50 kalp biriktiren uygulama ile 5 bin kalbe ulaşan ilk 3000 şanslı kullanıcı bir çift Nike yürüyüş ayakkabısının sahibi oluyor.

 Becel 'Kalbini Sev' uygulaması App Store'dan ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Kalbini seviyorsan önce her türlü margarini ve trans yağı terk etmen lazım :) Akabinde basit karbonhidratlar çıkmalı hayatından. Sonra da egzersiz hayatına eklenmeli. Nasıl olsa egzersiz yapıyorum deyip bu kurallara uymayanların da sonu bellidir.

önce boz sonra sevdirmeye çalış :) tam kapitalizm davranışı .

Yoğun şikayet alan bir uygulama. Parkurları yetersiz ve çok şarj yiyor. Şarj değinmiş bizde kaçar kullanıcı

bu uygulamadan bende şikâyetçiyim yürürken şarjım bitti bütün kalpleri sildi kaydet demeden kaydetmiyor ve şarj gidiyor .

Zaten gereksiz bir uygulama o yüzden silin gitsin sarjiniza harcadığınız internetinize yazık ayakkabı verdikleri falan da yok insanları kandırıyorlar çok merak ediyorsanız ne kadar yürüdüğünüzu sağlık ocakları bedava adimsayar veriyor.

Bana iki tane ayakkabı geldi teşekkürler becel

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir