Kingston'dan şık, mini USB 3.0 bellek!

Bellek üreticisi Kingston'un yeni USB 3.0 belleği, hız ve şıklığı bir araya getiriyor!

Kingston'dan şık, mini USB 3.0 bellek!

Kingston Technology'nin, bellek üreticisi bağlı şirketi Kingston Digital, Inc.,yeni DataTraveler Mini 3.0 USB belleğini duyurdu. Kingston USB 3.0 ailesinin en yeni üyesi olan DataTraveler Mini 3.0, ince ve şık kasaya sahip olmanın yanı sıra müzik, fotoğraf, video ve doküman depolamak isteyenler için yüksek aktarım hızı sunuyor.

Zarif görünümlü ve ufak ebatlarda USB bellek arayanlar için ideal bir seçenek olan DataTraveler Mini 3.0, farklı yaşam tarzlarına uyum sağlaması açısından üç renk seçeneğiyle geliyor. Cazibeli metal kasası sayesinde, çantada taşınırken zarar görmekten korunuyor ve anahtarlıklara da takılabiliyor. USB 3.0 teknolojisinin sunduğu performans artışının avantajlarından yararlanan DataTraveler Mini 3.0, geriye yönelik USB 2.0 bağlantısıyla da uyumlu.

Biçim, fonksiyon ve tarzın kombinasyonuyla bir araya gelen DataTraveler Mini 3.0, USB yuvası barındıran tüm cihazlar için ideal bir yol arkadaşı niteliğinde. Kapaksız yapıdaki USB bellek, 16GB, 32GB ve 64GB depolama seçenekleriyle geliyor.

Efsanevi Kingston dayanıklılığına sahip DataTraveler Mini 3.0, beş yıl garanti desteğine sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Başarılı bence..Kralın dönüşü..

fiyatı da 200 TL olur herhalde kimse alamasın diye

okuma yazma hizi kac kardesim bize o lazim miniligi onemli degil

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost