Lewis Hamilton, Epson ile boyandı

Dünyaca ünlü Formula 1 pilotu Lewis Hamilton, Epson ile boyandı.

Lewis Hamilton, Epson ile boyandı

"Kartuşlara Veda Edin" sloganıyla yazıcı sektörüne farklı bir yön veren "Orijinal Mürekkep Tankı Sistemi" ni geliştiren Epson'un son filminde Lewis Hamilton oynadı.

Epson'un sponsorlarından biri olduğu MERCEDES AMG PETRONAS Formula 1 Takımı'nın şampiyon sürücüsü Lewis Hamilton filmde Epson'un geliştirdiği teknolojinin sağladığı avantajlara eğlenceli bir şekilde dikkat çekiyor.

Epson Youtube kanalından ve web sitesinden izlenebilen filmde Hamilton, litrelerce mürekkeple boyanıyor ve yüzlerce sayfa baskının arasında kalıyor. Filmin amacı Epson'un geliştirdiği tank sistemiyle sunulan çok yüksek hacimde mürekkep ve baskı imkanını eğlenceli bir şekilde vurgulamak.

Hamilton: 400 litre mürekkebin üzerime atılması yepyeni bir deneyimdi...

Her sezon takım sponsorlarının ilginç bazı projelerinde yer aldığını belirten Lewis Hamilton, Epson ile yaşadığı bu deneyim için; "Samimiyetle söyleyebilirim ki bu çalışma yaptıklarım arasında en sıra dışı olanlardan biriydi. 400 litre mürekkebin üzerime atılması benim için yepyeni bir deneyimdi. Alışılagelmişin dışında ve eğlenceli şeyleri deneyimlemeyi seviyorum ve Epson ile yaptığımız bu çalışmanın sonucu bence çok keyifli oldu" dedi.

Baskı dünyasını 'tepetaklak' ettik

Epson Avrupa Pazarlama Direktörü Maria Eagling ise filmle ilgili yorumlarını şu şekilde paylaştı: "Geliştirdiğimiz Orijinal Mürekkep Tankı sistemiyle baskı dünyasını tepetaklak ettik ve aynı bu şekilde etki yaratacak şaşırtıcı bir film yaratmak istedik. Harika bir işbirliği olduğuna ve Lewis Hamilton'un çalışmamıza karizma, stil ve eğlence kattığına inanıyorum."

Filmi izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=QtAlqGX9lm8

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play