LG'den "Hobbit"e davet var!

LG'den"Hobbit" üçlemesi hayranlarına benzersiz teklif!

LG'den "Hobbit"e davet var!

LG Electronics Türkiye'nin düzenlediği yarışmayla tüm katılımcılar Orta Dünya'yı ne kadar sevdiklerini gösterebilecekler. Katılımcılar 'Hobbit: Beş Ordunun Savaşı' filmini ilk kez sadece arkadaşlarıyla beraber LG IMAX® 3D özel gösteriminde izleme veya 3D Blu-ray setlerinden birini kazanma şansını yakalayacaklar.

''Hobbit: Beş Ordunun Savaşı'' filmini ilk kez sadece arkadaşlarıyla birlikte LG IMAX ® 3D sahnesinde izlemek ve serinin ilk iki filminden oluşan 3D Blu-ray setini kazanmak isteyen katılımcılar www.benimicinortadunya.com adresine girerek, maksimum 150 kelimeyle veya çektikleri bir fotoğrafla Orta Dünya'yı ne kadar sevdiklerini gösterecekler.

Yarışmanın jürisinde ise 1984 yılından beri sinema üzerine yazan, Türkiye'nin ilk kadın sinema eleştirmeni Sevin Okyay yer alıyor.

Oscar ödüllü yönetmen Peter Jackson'ın, J.R.R. Tolkien'ın zamana meydan okuyan popüler başyapıtı "The Hobbit"ten uyarladığı üçlemenin son filmi "Hobbit: Beş Ordunun Savaşı" 17 Aralık'ta LG IMAX® 3D seçeneğiyle sinemalarda.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Araba firmaları Türkiyede'ki krizi gördüler.Kampanya üstüne kampanya yapıp milletin elindeki bir avuç parayı alıp borçlandıracaklar.elektronik devleride bu krizin aşmanın yollarıın arıyorlar, buda bunlardan birisi olabilir.

viiuuuvvvv kampanyaya bak tam bir kişiye 20 tl değerinde sinema bileti!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir