Logitech'ten farklı bir klavye!

Logitech'in yeni kablosuz klavyesi, bu özelliğiyle PC'nizi daha rahat kontrol etmenizi sağlıyor!

Logitech'ten yerleşik touchpad'li klavye!

Logitech'in yeni kablosuz klavyesi Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820, geniş ve yerleşik touchpad'i ile daha rahat gezinme ve yazma imkanı sunuyor.
     
Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız "Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820, bilgisayarınızı kontrol etmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir klavyede buluşturan özel tasarımıyla dikkat çekiyor. Klavye, kontrol etme, yazma, dokunma ve gezinme gibi pek çok fonksiyonu tek bir cihazda bir araya getirerek, yepyeni bir bilgisayar deneyimi sunuyor" dedi.

Kablosuz olarak bilgisayarınıza bağlanan Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820, ultra ince tasarımıyla masanızda oldukça az yer kaplarken, klavyeye eklenmiş touchpad ile gezinmenizi kolaylaştırıyor. Normal bir dizüstü bilgisayarı touchpad'inden daha büyük olan dokunmatik alana sahip klavye, kolayca işaretleme, büyütme ve gezinme deneyimi sağlıyor. Touchpad, Logitech SetPoint yazılımının indirilmesi halinde 13 adet Windows 8'in  çoklu dokunmatik hareketlerini de destekliyor.

Özel tasarımı ile yazma konforunu arttıran TK820, Logitech PerfectStroke özelliği ile yumuşak ve sessiz çalışırken, içbükey  tuş takımı (incurve keys) ile saatler sonra bile akıcı ve rahat yazma deneyimi yaşatıyor.  

Gelişmiş 2.4 GHz bağlantısı, kablolu bağlantının güvenilirliği ile kablosuz olmanın konfor ve özgürlüğünü sunan TK820'yi Logitech Unifying alıcı ile kolayca bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

•    Amerika'da Ağustos, Avrupa'da ise Eylül 2013'te satışa sunulacak olan Logitech Wireless All-in-One Klavye TK820'nin tavsiye edilen son kullanıcı fiyatının 99 Euro olması bekleniyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Hepsi iyide benim gibi solaklar için neden o touchpad sol tarafta değil. En azından sök tak ile bu parça her iki tarafa da takılabilmeliydi. Bu şirketler kafalarına göre mi ürün çıkarıyorlar ? Kullanıcı deneyimini göz önünde tutan kaç tane şirket kaldı merak ediyorum :( Max_Real Qnx

@14 Ağu 2013 18:34 Ben de solağım haklısın. Fareyi sağ elimle kullansam da dokunmatiği sol ile kullanıyorum :(

Burada tahmini 200_250 tl olabilir.

150 -200 en az

touchpad notebook kullanıcılarının korkulu rüyası, bunu masaüstünde görmek isteyenin olacağını sanmıyorum.

@14 Ağu 2013 20:30 TV'ye bağlı pc'lerde ya da Smart TV'lerde uzaktan kullanım için gayet ideal bence. her şeyi masaüstü pc olarak düşünmeyin.

Apple'ın touchpad i gibi logitech'in de ayrı satılan modeli var. Hemde yüzeyi daha geniş ve daha iyi bir deyim sunuyor. Ancak sorun modülerlik olunca haklısınız.

bu tür şeyleri hep sağaklar için yapıyorlar. biz solakları düşünen yok :(

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play