Logitech ve Nvidia'dan özel kampanya!

Logitech ve Nvidia, oyun tutkunlarına özel düzenlediği bu kampanyayla önemli bir indirim yapıyor!

Logitech ve Nvidia'dan özel kampanya!

Logitech ve NVIDIA,oyun severler için çok özel bir kampanya başlattı. 20 Ağustos'ta başlayan ve stoklarla sınırlı olan kampanya boyunca oyun tutkunları, Logitech G500s Laser Gaming Mouse ve ASUS GeForce GTX 660 ürünlerinden oluşan ikili pakete, tüm Vatan Bilgisayar mağazalarından ve online satış sitesinden indirimli fiyatla sahip olabilecek.

Logitech G500s Laser Gaming Mouse

FPS oyuncuları için geliştirilen Logitech G500s Laser Gaming Mouse birçok yüzeyde hassas imleç kontrolü için oyun sınıfı lazer ve süper-hızlı çift modlu kaydırma tekerleğine sahip. Uzun oyunlar sırasında avucun mouse'a yapışmasını engelleyen dayanıklı hidrofobik kaplama ve eli sabit tutmaya yarayan yan bölümlerinde kuru kavrama bölgeleri bulunan G500s, 27 gram'a kadar ayarlanabilen ekstra ağırlığı ile kişiye özel kontrol sunuyor.

G500s'in işaret parmağınızla kolayca ulaşabileceğiniz yakınlıktaki iki tuşu ile piksel hassasiyetinde nişan alabilir (200 dpi) ve yüksek hızda manevralar (8200 dpi'a kadar) yapabilirsiniz. 10 adet programlanabilir G kontrol tuşları bulunan Logitech G500s Laser Gaming Mouse'a isterseniz indireceğiniz Logitech Gaming Software yazılımı ile oyun komutları ya da çoklu makro komutları da atayabilirsiniz.

Asus Geforce GTX 660

Asus Geforce GTX 660

Özel olarak seçilmiş 1046MHz hızında çalışan çekirdek - pürüzsüz bir oyun keyfi için referans tasarımdan 66 MHz daha hızlı. Yepyeni DirectCU termal tasarım: Beş adet tamamen bakır ısı borusu, 20% daha büyük ısı dağıtım alanı sayesinde 20% daha serin ve referans tasarımdan 14dB daha sessiz. DIGI+ VRM, 6-fazlı Super Alloy Power teknolojisi sayesinde hassas dijital güç kontrolü ve üst düzey performans için gelişmiş hız aşırtma imkânları. GPU Tweak aracı sayesinde saat hızını, güç hedefini ve fan hızını kullanımı kolay, hemen alışacağınız sadece bir arayüz ile ayarlayabilme özelliklerinin tümüne sahip bir oyun canavarı.

Bunun yanında NVIDIA'nın sağladığı aşağıdaki tüm özellikleri de üzerinde barındırmakta: NVIDIA Adaptive V-SYNC, NVIDIA GPU Boost, NVIDIA SLI, NVIDIA PHYSX, NVIDIA 3D Vision, PCIE 3.0, Microsoft DirectX 11.1

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

1 aydır var o kampanya chip çok geridesin :)

GTX 680 var bende. Yanına bile yaklaşamaz. En iyi O.C veren GPU'lar; GTX 670,680,690 ve TİTAN'dır.

gtx 680 alana kadar 2 tane 660 al, aşağı yukarı aynı güç tüketimi, üstelik 20-30% daha fazla performans ve bitmedi, üstelik 20% daha ucuza. Nvidia mainstream kartı olarak gtx 660'a abanıyor ve steam'de görüldüğü üzere en çok kullanılan kartlardan. Sürücüler hep bu karta yoğunlaşılarak ve bu kartın SLI özelliği geliştirilerek çıkarılıyor. Almak isteyen kaçırmasın.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play