Lumia 650, son Lumia telefon olabilir!

Çıkış tarihi belli olan Lumia 650, Lumia markası ile üretilen son telefon olabilir!

Lumia 650, son Lumia telefon olabilir!

Microsoft yöneticisi Chris Capposela tarafından yeni yapılan bir açıklama ve FCC arşivlerinde ortaya çıkan yeni dosyaya bakılırsa Lumia 650'nin görücüye çıkartılmasına oldukça az bir zaman kaldı. Buna göre uzun bir süredir yolda olduğuna dair hakkında birçok söylenti dolaşan cihazın tanıtımı 1 Şubat'ta gerçekleştirilecek.

Windows 10 Mobile işletim sistemiyle gelecek olan ve halihazırda birçok görseli de sızdırılan cihazın 5 inç ekran, 4G LTE ve 1 GB RAM desteği ve Qualcomm'un mütevazi CPU'larından birine sahip olacağı biliniyor. Cihazın sızdırılan görselleri eğer doğruysa, plastik ağırlıklı Lumia 950'nin aksine metal çerçeveli bir Lumia 650'nin yolda olduğu söyleyebiliriz.

Diğer yandan, Windows Central'da yer alan habere göre cihazın tanıtımı daha önceki Lumia modellerine göre çok daha sade ve gösterişsiz olacak. Lumia 650'nin alt-orta segment arası bir cihaz olmasının da elbette bunda bir payı var. Cihaza dair bir diğer dikkat çekici söylenti ise 650'nin piyasaya sürülecek son Lumia olacağı ve Microsoft'un 'Surface Phone' adlı yeni bir konsept üzerine odaklanacağı yönünde.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Microsoft sorunun nereden kaynaklandığını çözmüş. Sorun isimde ??. Bu kafayla nasıl dünyanın en büyük yazılım firması kalabiliyorlar hayret.

@19 Ocak 2016 08:34 o ismin çok gideri vardı zamanında Nokia çok İyi işler başarmıştı Lumia markası ile gerzek Microsoft mahvetti işte

surface phone zamanı gelmişti artık

Windows Phone yok olmayı hak ediyor. Artık bitsin de kurtulalım. Microsoft batarsa dünya için çok faydalı olur. Zaten Nokia da Android telefon çıkaracak. Güle güle Windows..

olmuyorsa bırakmalısın niye ısrar ediyorsun ki, satamıyorsun işte

Microsoft düşmanı arkadaşlar, kaçak windowslarından yorum yazıyorlar.

Windows phone guvenirlilik ve stabilite olarak Android den iyidir. Android bana hic guven vermiyor. Windows 10 mobile kararli surumu ciksin magaza portlama olsun direk gecicem windowsa (Note 3 kullanicisi)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost