Mad Catz, L.Y.N.X. gamepad'ini tanıttı

CES 2015'te oyuncular da unutulmadı! İşte oyun meraklılarının çok sevindirecek yeni bir cihaz...

Mad Catz, L.Y.N.X. gamepad'ini tanıttı

CES 2015'te yalnızca telefon, tablet, televizyon veya akıllı saatler tanıtılmıyor elbette. Bunun yanında oyunculara yönelik pek çok yenilikçi ürünü de fuarda görmek mümkün. Bunlardan biri de Mad Catz'in duyurduğu bu dahiyane ürün. Ürünü "dahiyane" olarak nitelendiriyoruz çünkü, kullanım şekliyle çok yönlü olması ona bu fırsatı veriyor.

Mad Catz'in  CES 2015'te tanıttığı L.Y.N.X. ismindeki bu kontrolör, Bluetooth yoluyla hem Android'li cihazlara hem PC'lere bağlanabiliyor. Tasarım itibariyle PlayStation ve XBOX gamepad'lerini andıran Mad Catz L.Y.N.X., aslında bundan daha fazlası. Cihazı telefonunuzla kullandığınızda üst kısmına yerleştirebiliyorsunuz. Ancak L.Y.N.X.'i bir tabletle de kullanmak mümkün. Bunun için gamepad'in mekanizmasını iki yana çekerek çalıştırabiliyorsunuz. Böylece orta kısmında size tableti yerleştirebilmeniz için uygun bir boşluk ortaya çıkıyor. Öte yandan kutu içeriğinde bir klavye seti de bulunduran L.Y.N.X., böylece mobil yazışmalarınızda da size kolaylık sağlıyor.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Süper yaaaaa

hoş...................

önemli olan fiyatı sımdı tutup 200 dolar derlerse hiç bir anlamı yok bence.

Harbiden dahiyane. Mütiş bişi olmuş. Uyumluluk sıkıntı olmazsa şahane :D

hala daha akıllanmamışlar. o tabletlere ve telefonlara kimse böyle kocaman aleti bağlayıp kullanma zahmetine girmez pc için ise zaten bir ton başka gamepad çeşitleri var ayrıca görüntüsü de çok kötü.

nvidia shield 2 nin avareli

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir