Metal Gear Solid Fanları Buraya! METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol.1 Geliyor! İşte Çıkış Tarihi ve Koleksiyondaki Oyunlar!

Konami Digital Entertainment B.V. yaptığı açıklamayla "METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol.1" çıkış tarihini duyurdu.

Metal Gear Solid Fanları Buraya! Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1 geliyor!

Konami Digital Entertainment B.V. yaptığı açıklamayla "METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol.1" PlayStation 4 fiziksel sürümünün 7 Mart 2024'te yalnızca EMEA bölgesinde raflarda olacağını duyurdu. Böylece PlayStation 4 kullanıcıları, geçtiğimiz yıl 24 Ekim'de yalnızca dijital ortamda piyasaya çıkan oyunu dilerlerse fiziksel olarak da satın alabilecek.

Koleksiyondaki Oyunlar

  • Metal Gear
  • Metal Gear 2: Solid Snake
  • Metal Gear Solid (Özel Görevler dahil)
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (HD Collection versiyonu)
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater (HD Collection versiyonu)
  • Metal Gear (NES/FC versiyonu)
  • Snake's Revenge

Koleksiyon Hakkında

“METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol. 1", "Metal Gear Solid", "Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty", "Metal Gear Solid 3: Snake Eater"ın yanı sıra bir dizi bonus içerikten oluşuyor. METAL GEAR serisinin ilk oyunu, her oyunun senaryolarından oluşan bir Senaryo Kitabı ve hikayeyle karakterlerin kapsamlı bir anlatımından oluşan Ana Kitap bonus içeriklerin başını çekiyor. Ayrıca METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol. 1’in içinde iki dijital grafik roman bulunuyor. The Metal Gear Solid: Digital Graphic Novel, Metal Gear Solid’de geçen olayları dinamik animasyonlu paneller aracılığıyla betimleyen, tamamen sesli bir dijital çizgi roman. Bu romanı, devam oyunundaki olayları anlatan Metal Gear Solid 2: Digital Graphic Novel izliyor.