Microsoft Office'in iPad sürümü hazır!

iPad'in Microsoft'tan beklediği müjde geldi! Üstelik yanında iPhone ve Android müjdeleri de var...

Microsoft Office'in iPad sürümü hazır!

Microsoft'un Office platformu, verimlilik çözümleri arasında önemli bir yere sahip olsa da firma, yavaş davrandığı için iPad'de rakiplerinin peşinden koşmak zorunda kalmıştı. Şimdi ise yaklaşık 2 senelik söylentiler gerçeğe dönüştü ve Microsoft, Office'in iPad sürümünü duyurdu.

iPad kullanıcıları, Office belgelerini daha önce üçüncü parti uygulamalarla açabiliyorlardı. Ancak bu uygulamalar, Office gibi doğal bir deneyim sunamıyordu. Office'in iPad'e gelmesinin tableti kurumsal alanda ileri taşıyıp taşımayacağı merak konusu. Microsoft belki de bu nedenle, kullanıcıların Microsoft platformlarını terk edip iOS'a geçmemeleri için bu kadar uzun bir süre bekledi.

Yeni Office uygulamaları, doğal (native) yapıya sahipler ve önceki bir Office sürümünün port'u değiller. Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını aşağıdaki bağlantılardan iPad'inize indirip kurabilirsiniz.

iTunes bağlantıları: Word, Excel, PowerPoint

...Ve bir müjde de iPhone ve Android kullanıcılarına! Haberimizin ikinci sayfasında...

iPhone ve Android için Office Mobile, artık bedava

Office for iPad'in yayınlanmasıyla birlikte Microsoft, Office Mobile'ın iPhone ve Android'li akıllı telefonlar için de artık ücretsiz olduğunu duyurdu.

Office Mobile, daha önce Office 365 üyeliğine ihtiyaç duyuyordu ancak ev kullanımı için artık buna gerek yok. İş amaçlı kullanımlarda ise hala Office 365 üyeliği gerekiyor. Android tablet desteği ise hala yok.

Google Play: Office Mobile

Apple App Store: Office Mobile

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

MS, all the best thnx

aslında biraz lüzumsuz olmuş. çünkü Appstore da ve sistemde bütünleşik olarak office den çok daha sağlam ve işlevsel uygulamalar var.

@28 Mar 2014 15:03 Office den daha sağlam uygulama?

@29 Mar 2014 03:09 Office den daha sağlam olan bu uygulamalar acaba darbelere karşı dayanıklı mıdır?(!) :D

indirmesi ücretsiz sadece. kullanabilmek için abonelik almanız gerek o da senelik 149 lira.

şu 365 üyeliği istemesi yok mu... yapın 10 dolar herkes alsın demi. böyle saçmalık yapıyorlar uğraştırıyorlar insanları. tabi çoğu da uğraşmak istemiyor..

iWork kullananlar için çok gereksiz bir uygulama

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir