Microsoft'tan Apple TV'ye karşı ucuz Xbox One

Microsoft, Apple TV ile rekabet edebilmek için özel bir Xbox One modeli üzerinde çalışıyor olabilir!

Microsoft'tan Apple TV'ye karşı ucuz Xbox One

Yeni raporlar Microsoft'un donanım serisine Apple TV karşısında rekabet edebilecek yeni bir cihaz eklemeyi düşündüğünü gösteriyor. Petri internet sitesinden Brad Sams, Microsoft'a yakın kaynaklara dayandırdığı haberinde, şirketin ucuz ve hafif bir Xbox One üzerine çalıştığını öne sürdü.

Yeni cihazın konsolun daha küçük bir versiyonu olmaktan ziyade, sadece Windows Store oyunları ve uygulamalarını çalıştırmak için tasarlanmış olabileceği belirtiliyor. Rapor, bu planların net olmadığını ve rafa kaldırılabileceğini ifade ederken, cihazın kesinleşmesi durumunda 2016 yılının ikinci yarısından önce piyasaya sürülebileceğini ekliyor.

Microsoft'un hafif Xbox One versiyonu fiyat olarak da kullanıcıları zorlamayacak. Cihazın muhtemelen Apple TV gibi 149-199 dolarlık bir fiyat aralığında olması bekleniyor.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Xbox tamamen yenilenip donanımı geliştirip boyutu küçültmeli. Kinect gibi harika bir cihazı böyle giderse öldürecekler. Kinect ve Halo lens ile kalp krizi geçirtecek kadar iyi oyunlar yapılabilir.

windows store uygulama sayısı gayet iyi o zamana kadar geliştirilip exe çalıştırsa çok satar.

Sadece Windows Store oyunlarını mı çalıştırabilecek? Windows Store da oyun var mı ki

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir